Вінничани просять дозволити діяльність кав’ярень на виніс та з доставкою

12:12
Автор: Vежа
Become a Patron!

Кілька днів тому у Вінниці зареєстрували петицію, у якій владу просять дозволити діяльність кафе на продаж кави (напоїв) на виніс та з доставкою.

Автор петиції Сергій Голуб зазначає, що низка закладів громадського харчування продовжують роботу із зоною видачі, чи на адресну доставку. З його слів, так само можуть працювати й кав’ярні.

Зауважимо, що деякі кав’ярні у Вінниці саме так і працюють (з дотриманням санітарних вимог під час пандемії COVID-19).

Ці мережі (заклади громадського харчування і служби доставки – авт.) виконують всі гігієнічні вимоги влади і мають можливість працювати. За таким же принципом працюють і відділення “Нової пошти”. Але річ у тім, що кав’ярні теж працюють абсолютно так само, – йдеться у тексті петиції.

Тоді постає запитання: чим самовивіз із “Нової пошти” відрізняється від самовивозу з такої кав’ярні, як у нас? Зовсім нічим. Тому що контакт відбувається так само. Понад те, у кав’ярнях витримують навіть більші санітарні норми, дезінфекцію та дотримування дистанції, ніж це прописано Міністерством охорони здоров’я.

Також Сергій Голуб зазначив, що сподівається на розуміння та підтримку міської влади, адже “малий бізнес хоче і може працювати”. З його слів, потрібно “не закрити всіх і сподіватися, що все буде добре, а дати можливість відповідальному бізнесу продовжувати роботу”. 

Також автор петиції наголошує, що “відповідальний бізнес” буде сприяти в комунікації міській владі та пояснювати усім колегам по сфері, як саме потрібно виконувати норми безпеки. Водночас окремі підприємці вже повідомляли, що попри формальну відсутність обмежень щодо доставки продуктів харчування, у поліції вже “виникають питання” з приводу роботи окремих кав’ярень.

Станом на 12:12 13 квітня петиція набрала 228 підписів з 350 необхідних для її розгляду.  Підтримати її можна ще протягом 11 днів за ЦИМ посиланням.

Ілюстративне фото – icoff.ee

Читайте також: Кава на карантині: де і як у Вінниці ще можна замовити каву “з собою”

Читайте також: “Ми будемо на межі банкрутства”: як виживають вінницькі ресторатори в умовах карантину

Читайте також: Життя під час пандемії: вінничани про карантин, роботу та надії. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.