Кава на карантині: де і як у Вінниці ще можна замовити каву “з собою”

15:08
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Допоки у Вінниці внаслідок коронавірусу щодня посилюються карантинні заходи, багато жителів міста продовжують працювати в офісах або віддалено вдома.

Тисячі таких вінничан, а передусім кавоманів, може чекати маленьке розчарування – улюблені кав’ярні зачинилися, і як отримати порцію ароматного напою без можливості зробити його вдома – не зрозуміло.

Vежа вирішила дізнатися, в яких найвідоміших кав’ярнях міста повністю припинили продавати каву, а які намагаються пристосувати свою роботу до нових умов, передусім – обмежити контакти з великою кількістю покупців в одному приміщенні. Нагадаємо, що згідно з правилами карантину, доставка продуктів дистанційно – дозволена.

Так, чи не найбільші мережі кав’ярень у Вінниці “Aroma Kava”, “Coffee ToGo” та “Sharikava” наразі зачинені на час карантину, так само як “Пан Заваркін та Син”, “Весна”, “Brothers” та багато інших закладів.

  

   (Фото з часів, коли заклад працював)

Карантин вплинув і на решту закладів, які змінили формат роботи з огляду на обмеження, проте все ж намагаються знайти спосіб доставки кави до споживачів.

Так, десь каву почали готувати виключно “з собою”, а десь – навіть не пускаючи кавоманів на поріг та приймаючи замовлення через домофон, фейсбук чи Viber.

“Turman coffee house”
Грушевського, 70

Як повідомила Vежі власниця кав’ярні Тетяна Процик, наразі працює лише кав’ярня на Грушевського (заклад у ТЦ «Мир» зачинено на час карантину).

На Грушевського замовлення приймають виключно дистанційно – через соціальні мережі (Facebook, Instagram) та мобільним телефоном. Їжу в кав’ярні припинили замовляти в постачальників.

Фото з архіву

Пані Тетяна підкреслює, що безпосередніх контактів між баристою і клієнтами немає – замовлення віддають через спеціальне віконце. Також є можливість доставки через спеціальні служби (наприклад, «Glovo»).

Телефон для замовлень: 063 825 18 18

Графік роботи тестується. Наразі заклад працює з 8:00 до 22:00.

 

“Чорна кішка Білий кіт”
 площа Гагаріна, 2

Заклад повідомляє, що працюватиме дистанційно – через замовлення у Viber. Після цього його винесуть замовнику. Можливо скористатись службою доставки.

Телефон для замовлень: 380 (66) 674 44 32
Графік роботи змінився: з 9:00 до 18:00.

  

 

“Синій кактус”
вул. Соборна, 44б

Кав’ярня відсьогодні також працюватиме дистанційно – в режимі “To Go”: каву можна буде замовити на вулиці, викликавши баристу спеціальним дзвіночком. Цікаво, що натискати на кнопку виклику адміністрація закладу закликає ліктем, а не пальцями чи долонями.

Також у закладі планують можливість доставки напою в межах 500 метрів від кав’ярні, однак остаточні деталі обіцяють розповісти згодом.

Телефон: 073 419 89 39
Графік роботи: 10:00 – 23:00

“Pan Cake”
вул. Соборна, 10-а
вул. Пирогова, 31

Мережа закладів працюватиме в режимі “з собою” – поки що до закладу можна вільно зайти, замовити каву та забрати її з собою. Адміністрація закладу розповіла, що в такому разі діє знижка в 20%. Щоправда, як ми помітили вчора, баристи тут працюють без масок.

Ще один спосіб замовити тут каву – через спеціальні служби доставки: “Glovo” чи “Rаkеta”. Сісти за столик у закладі не вийде.

Попередній графік роботи: з 9:00 до 21:00

TEA HOUSE
“Метро”
ТЦ “Мир” 
вул. Соборна, 97

Мережа закладів позиціонує себе в першу чергу як магазини, де можна придбати різні сорти чаїв та кавових зерен. Наразі замовити напій тут можна тільки з собою, при чому виключно самостійно – дистанційно замовити філіжанку кави неможливо.

В закладі існує власна служба доставки, однак вона не поширюється на готові напої (лише на зерна кави та листя чаю).
Магазини-кав’ярні працюють за тим же графіком, як і раніше:
ТЦ “Мир”, вул. Соборна, 97 – будні дні: 10:00 – 21:00. Вихідні 11:00 – 21:00.
“Метро” – 9:00 – 20:00.

 

“Black in Cup”
вул. Замостянська, 24

Заклад відзавтра працюватиме в безконтактному режимі “з собою”. Замовлення прийматимуть через домофон на вулиці, а видаватимуть без входу до кав’ярні. Меню в закладі майже не зміниться – лише деяку їжу не готуватимуть через складнощі упакування “з собою”.

Графік роботи: 9:00 – 18:00.

 

“Starvin Coffee”
вул. Привокзальна, 2а
вул. Пирогова, 52а

На інстаграм-сторінці кав’ярні зазначається, що заклад працюватиме в режимі «кава з собою». При цьому клієнтів просять дотримуватись дистанції.

Графік: вул. Привокзальна, 2а – з 7:30 до 21:30
вул. Пирогова, 52а – з 8:00 до 22:00.

 

“Солодка Мрія”
25 магазинів, де готують каву, по всьому місту

На фейсбук-сторінці зазначають, що усі магазини мережі працюють у звичному режимі, але випити кави в приміщенні не можна – для запобігання скупчення людей. Крім цього мережа анонсувала адресну доставку на території Вінниці. Доставка кави чи іншої їжі коштуватиме 20 гривень за 1 кілометр, однак нас попередили, що, вірогідно, напій буде холодним.

Графік роботи доставки: з 9:00 до 20:00.
Телефон для замовлень: 380 (98) 364 85 60

Зазначений список кав’ярень не є вичерпним – у Вінниці є й інші заклади, в яких можна взяти з собою філіжаночку кави. Адміністрація більшості кав’ярень з цього списку попереджає, що у зв’язку з коронавірусом можуть вноситись до зміни до графіку роботи.

Ми сподіваємось, що й всі любителі кави будуть дотримуватись заходів безпеки та будуть мінімізувати ризики заразитись через скупчення людей.

Фото з соціальних мереж закладів, архіву та автора

Читайте також: Кавові напої, які можуть вас здивувати у Вінниці. ОГЛЯД

Читайте також: Етнічні, нові та химерні: чайні напої у Вінниці, які можуть вас здивувати. ОГЛЯД

Читайте також: Вінниця придбає 2000 швидких тестів на коронавірус

Читайте також: 5 тисяч лікарям, 3 – медсестрам: міськрада ухвалила рішення про надбавки медикам. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.