Вінничан запрошують долучитися до опитування щодо сприйняття ними власного міста

12:57
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вінничан запрошують взяти участь в опитуванні щодо особливостей сприйняття Вінниці її мешканцями. Це роблять у рамках підготовки до розробки нової маркетингової стратегії міста

Як повідомили на офіційній фейсбук-сторінці “Департаменту маркетингу міста та туризму”, опитування буде тривати до 27 вересня онлайн та офлайн. Запитання стосуються визначних місць та особистостей, улюблених локацій для відпочинку, туристичного та бізнес-потенціалу, а також впізнаваності бренду Вінниці та її продуктів.

У результаті це допоможе зрозуміти, наскільки вінничани люблять своє місто, а також наскільки вони готові розповідати про нього людям з інших регіонів та працювати над його туристичним іміджем.

Результати будуть використані робочою групою для визначення складових майбутньої маркетингової стратегії, яка дозволить дієво конкурувати з іншими містами як всередині України, так і за її межами. Опитування дасть змогу краще зрозуміти членів територіальної громади, сформувати позиціювання Вінниці на українському та міжнародному ринках, впровадити нові інструменти для просування бренду міста, йдеться у повідомленні.

Заповнити опитувальник можна до 27 вересня за ЦИМ посиланням, а також 11 вересня на локації “Гостинна Вінниця” (біля площі Ліверпуль)  у рамках святкування Дня міста.

У 2018 році Вінниця стала однією з перших в Україні, хто затвердив Маркетингову стратегію міста, розроблену за підтримки канадського проєкту ПРОМІС. Втілення цього документу дозволило розпочати системний брендинг території та збільшити присутність Вінниці в інформаційному полі, залучивши більшу кількість інвесторів та туристів

Ілюстрація – з фейсбук-сторінки Департаменту маркетингу міста та туризму

Читайте також: Місто ідей: у чому секрет успіху бренду Вінниці

Читайте також: Понад 100 мільйонів гривень на туризмі заробила Вінниця за останні 5 років

Читайте також: Перша, безпрецедентна: у Вінниці відбулася зустріч-обговорення мистецького життя міста

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.