В Ямполі починається підтоплення вулиць, людей готують до евакуації. ФОТО

10:55
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У зв’язку із початком підтоплення кількох вулиць, мешканців Ямполя, що на Вінниччині, попереджають про необхідність підготовки до можливої евакуації. 

На своєму сайті Ямпільська районна державна адміністрація повідомляє, що станом на 10 годину рівень води у річці Дністер становить 5,90 метра, скиди на Новодністровській ГЕС – 2050 кубометрів на секунду.

Зазначено, що річка Дністер “не дає витоку та підпирає русла річки Русави в м. Ямполі та річки Марківка в с. Велика Кісниця. Починається підтоплення у місті Ямполі вулиць: Гонти, Молодіжна, частина Зарічної (кілька будинків відрізані від дороги)”.

Відтак громадянам які проживають на вулицях Молодіжна, Кібенка, Висоцького, Зарічна, Київська, Подолянки, І. Гонти, Д.Нечая, частини вулиці Замостянської, провулку Д.Нечая потрібно підготуватися до можливої евакуації. Адже будинки на цих вулицях можуть бути підтоплені.

Телефон “гарячої лінії”: 2-12-05, 097 505 4389.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що станом на 7 ранку рівень води у Дністрі впав на 10 сантиметрів. Разом із тим зазначалося, що в Ямполі можливе відключення водопостачання у зв’язку із загрозою затоплення свердловини №6 для забору води.

 

Нагадаємо, через сильні зливи в Карпатах та на Буковині, критично піднявся рівень води у Дністрі. Оскільки Дністровська ГЕС готується аварійно скидати воду, вчора міста Могилів-Подільський та Ямпіль на Вінниччині опинилися під загрозою підтоплення.

Фото Sergey Kukil‎ зі спільноти Ямпіль Forever

Читайте також: Рівень води у Дністрі впав на 10 сантиметрів, в Ямполі можуть відключити водопостачання. ФОТО

Читайте також: Зони підтоплення у Могилеві-Подільському підкріплять мішками з піском

Читайте також: “Під загрозою підтоплення”: Моргунов заявив, що Вінниця готова надати допомогу Могилеву-Подільському та Ямполю

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.