В Україні через карантин перенесли весняний призов до армії

8:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

Цього року військовий весняний призов в Україні розпочнеться дещо пізніше. Такі зміни встановив Президент України Володимир Зеленський.

Президент України вніс зміни до Указу Президента України від 16 січня 2020 року № 13 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році».

Відповідно до його Указу від 23 березня, черговий призов громадян України на строкову військову службу відбудеться у травні-липні. Раніше повідомляли, що весняний призов мав тривати у квітні-червні. Щодо осіннього призову поки що без жодних змін і відбудеться у жовтні-грудні.

Раніше Командування Сухопутних Військ ЗС України повідомляли, що на час дії карантину призупинено заходи призову громадян на строкову військову службу, пов’язані з викликом призовників до призовних дільниць та обласних збірних пунктів. Натомість військові комісаріати та територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають продовжувати роботу з військово-обліковими документами та організовувати протиепідемічні заходи.

На строкову військову службу призивають громадян України чоловічої статі, придатних за станом здоров’я до військової служби, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Фото з архіву Vежі

Читайте також: Голова Вінницької ОДА видав розпорядження про військовий призов 18-річних юнаків

Читайте також: З Польщі – до лав ЗСУ: у Вінниці розповіли, як ловлять тих, хто ухиляється від армії

Читайте також: “Військкомат – це не страшно”: у Вінниці дівчата в одностроях роздавали “повістки” перехожим хлопцям. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.