Учень Вінницької дитячої музичної школи здобув диплом лауреата у Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв

21:26
Become a Patron!

Богдан Довганюк  – учень відділу духових та ударних інструментів Вінницької дитячої музичної школи № 2. Він здобув диплом лауреата І ступеня у Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв «Марафон талантів», що проходив у місті Відень (Австрія).

Як повідомляє Вінницька міська рада, він навчається у сьомому класі музичної школи по класу труба у викладача вищої категорії Сергія Ярошенка, концертмейстер Світлана Ліпська.

За словами викладача Сергія Ярошенка, Богдан розпочав займатись у восьмирічному віці. Вже через рік він зміг взяти участь у Міжнародному конкурсі виконавців на духових інструментах «Vin Venti» та здобув 3 премію у своїй віковій категорії.

Богдан дуже талановитий та старанний учень. Він є лауреатом багатьох престижних професійних міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, учасником творчо-патріотичних марафонів на підтримку ЗСУ, – каже Сергій Ярошенко.

Крім цього, хлопець у складі естрадного оркестру «Fresh», де керівником є Сергій Ярошенко, постійно бере участь у міських культурно-мистецьких заходах. Він неодноразово отримував стипендію міського голови.

Зазначено, що у майбутньому юний трубач планує пов’язати своє життя з музичним мистецтвом та стати професійним виконавцем.

Нагадаємо, у червні троє учнів Вінницької дитячої музичної школи №2 посіли перші місця на IV Міжнародному музичному конкурсі «Talents of the world». Так, Богдан Довганюк посів І місце в номінації духових та ударних інструментів.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Вихованці Вінницької дитячої музшколи перемогли у двох номінаціях на Всеукраїнському відкритому конкурсі «Обдаровані»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.