У вінницькому просторі “ПІЧ” цієї неділі організовують лекцію “Відродження пісенної спадщини” та акустичний концерт

11:27
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому просторі “ПІЧ” цієї неділі, 2 червня, в рамках проєкту #Boost_4_Culture відбудеться культурна подія з двох частин. Це лекція/майстер-клас “Відродження пісенної спадщини” від Романа Кріля та гурту “Очеретяний кіт”, а також акустичний концерт Ореста Криси.

Як повідомляють організатори події, першою буде лекція/майстер-клас “Відродження пісенної спадщини” від Романа Кріля та гурту “Очеретяний кіт”. Захід розпочнеться о 17:00.

Величезна пісенна спадщина, якою вона нам дісталася? Яке її майбутнє? Культурна діра між поколіннями це вирок? Чи може пісня стара відродитися у новій формі? Звісно може! Музичний урок (майстер клас) перетворення народної пісні та адаптація в сучасному акустичному звучанні (“котяче-очеретяному”) проведе Роман Кріль, – йдеться у дописі.

Згодом, о 19:00, розпочнеться акустичний концерт Ореста Криси. На ньому звучатимуть пісні з різних проєктів.

Орест Криса – музикант, автор виконавець, артист Національного симфонічного оркестру України. Учасник гуртів Татхагата, Сонячна машина, Київ Етно Тріо, ГуртЙоГурт, Батьківський комітет, акустичного дуету Діля і Орест, автор проекту Тричі/Понеділок. Він співпрацює з багатьма українськими артистами, в тому числі, із Анатолієм Секретарьовим.

Вхід вільний. Для участі потрібна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

Фото – зі сторінки події у Facebook

Читайте також: Екскурсії, квести та інтерактивні виставки: у Вінниці в червні стартує новий проєкт «Майстерня міських екскурсій»

Читайте також: У Вінниці відбудуться кінопокази в рамках 11-го «Чілдрен Кінофесту»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.