У Вінниці відбудуться кінопокази в рамках 11-го «Чілдрен Кінофесту»

17:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

В Україні з 7 до 16 червня проходитиме 11-й «Чілдрен Кінофест» – наймасштабніший український кінофестиваль для дітей і підлітків. Тож у Вінниці відбудуться покази в кінотеатрі «Сінема Сіті» (торгово-розважальний центр «Мегамолл»).

Як повідомляють на сайті події, подія триватиме у гібридному форматі – онлайн та офлайн.

Так, з 7 до 16 червня в Україні проходитиме 11-й Чілдрен Кінофест — наймасштабніший український кінофестиваль для дітей і підлітків. Вже традиційно подія відбуватиметься в гібридному форматі: фестивальні покази триватимуть одночасно в обраних кінотеатрах Києва, Львова, Вінниці, Житомира, Дніпра, Луцька, Одеси, Полтави, Хмельницького та Чернігова; для онлайн-перегляду організатори підготували спеціальну програму «Коли ще звірі говорили».

В кінотеатрах 10 міст можна буде подивитися фільми Міжнародного конкурсу, а найкращий із них буде визначений глядацьким голосуванням. Це 7 нових стрічок з різних європейських країн для дитячої аудиторії. Деталі – ТУТ.

У Вінниці кожного дня буде один ранковий сеанс. На них запрошують організовані групи дітей пільгових категорій. Детальніше про сеанси на сайті кінотеатру «Сінема Сіті» ТУТ.

Покази в кінотеатрах та онлайн як завжди безоплатні за умови попередньої реєстрації, яка розпочнеться 30 травня. Для реєстрації групи понад 5 осіб варто звернутися до місцевого координатора.

Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію з найновішими європейськими стрічками та зі світовою кінокласикою. Щорічний фільм-переможець фестивалю визначається шляхом прямого голосування глядачів. На вході до кінотеатру кожен відвідувач отримує бюлетень, за допомогою якого оцінює фільм.

Ілюстрація – bistrozaim.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.