Екскурсії, квести та інтерактивні виставки: у Вінниці в червні стартує новий проєкт «Майстерня міських екскурсій»

18:16
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці в червні стартує новий проєкт «Майстерня міських екскурсій». Його присвятять ювілейному Року Коцюбинського.

Як повідомляє Вінницька міська рада, мета – створити нові різноформатні туристичні продукти довкола постаті Михайла Коцюбинського. Це екскурсії різних форматів (оглядова, костюмована, театралізована, гастрономічна, для дітей), квести, інтерактивні виставки тощо.

 

Так, з 3 по 7 червня на зареєстрованих учасників та учасниць чекає тиждень інтенсиву для поглиблення знання про життєвий шлях, творчість та роль Михайла Коцюбинського у формуванні модерної української культури.

 

На цьому етапі лекції читатимуть українські коцюбинськознавці Ростислав Семків, Ростислав Чопик, Вікторія Ткаченко, Оксана Пойда, мистецтвознавиця Діана Клочко, історикиня Тетяна Кароєва, дослідниця винної культури України Анна-Євгенія Янченко, фахівчиня з історії кримських татар Гульнара Абдулаєва, директорка Вінницького літературно-меморіального музею Коцюбинського Лариса Кравченко і заступниця директора з наукової роботи Марія Суржикова.

 

Другий етап майстерні – розробка нових екскурсійних, освітніх та творчих продуктів. Він триватиме протягом липня-серпня. Для цього між учасниками розподілять теми і закріплять менторів, які надаватимуть їм консультаційну підтримку.

 

Вже у вересні буде презентація нових екскурсій і заходів в рамках відзначення 160-річного ювілею видатного вінничанина.

Участь у майстерні міських екскурсій безкоштовна. Кількість місць обмежена, тому подати заявку (включно з мотивацією) необхідно за ЦИМ посиланням. Підтвердження реєстрації і програма надійдуть до 30 травня.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці громадські організації запрошують до онлайн-зустрічі щодо платформи “Дім громадянського суспільства”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.