У вінницькому музеї відбудеться фотовиставка робіт загиблого захисника Юрія Мигуна «Еней: невідзнятий кадр»

17:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї цієї п’ятниці, 14 червня, організовують фотовиставку робіт загиблого захисника Юрія Мигуна «Еней: невідзнятий кадр».

Як повідомляє Вінницький обласний краєзнавчий музей, захід розпочнеться о 12:00 у вестибюлі музею.

…Та по-справжньому любити Батьківщину може лише той, хто цінує край, де він народився. Для Юри це село Щаслива Вінницького району Вінницької області. Це місце, яке Юрій ні нащо б не проміняв… Він хотів зафіксувати кожну неповторну мить краю, який його виплекав. Ця любов знайшла своє відображення у серії фотографій, які Юрій зробив у своєму рідному селі. Їх частина доступна для огляду в рамках цієї виставки, – йдеться у дописі.

Довідково:

Юрій Мигун (позивний «Еней») народився у родині педагогів. Після закінчення Білозерівської СЗШ продовжив сімейну традицію і вступив до Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського. Працював учителем фізичної культури у школі. Згодом був депутатом Щасливецької селищної ради.

Захисник займався воркаутом, футболом. Також він був неодноразовим переможцем регіональних та обласних змагань з краєзнавчого туризму та еколого-натуралістичних конкурсів. Створив власну фотоколекцію світлин явищ та об’єктів природи «В об’єктиві натураліста».

Проходив строкову службу у 2016–2017 роках та отримав звання молодшого сержанта. Був інструктором 169-го навчального центру «Десна» імені князя Ярослава Мудрого, пройшов індивідуальну підготовку за стандартами НАТО за спеціальністю «Стрілець» та курси першої домедичної допомоги.

На початку повномасштабного вторгнення рф організував територіальну оборону села Щаслива. Та з 19 березня 2022 року став на захист України у складі 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського. У травні минулого року був нагороджений медаллю «За військову службу Україні». Боєць загинув 14 червня 2023 року у ближньому бою при звільнені села Старомайорське на Донеччині.

Ілюстрація – зі сторінки батька Павла Мигуна у Facebook

Читайте також: У Вінниці Світлана Пенькова презентує книгу «Українські колібрі», присвячену загиблому на війні чоловіку

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.