Захищаючи Україну, загинули семеро бійців з Вінниччини

14:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель сімох захисників з Вінниччини: Віктора Гаврилюка, Анатолія Варчука, Олега Деміхова, Віктора Городницького, Вадима Пендюра, Олександра Радецького та Юрія Мигуна.

Так, 15 червня Вінницька громада прощалася із захисником Віктором Григоровичем Гаврилюком. Відомо, що чоловік – родом з Малих Крушлинців. Був мобілізований навесні 2023 року, загинув 9 червня. Віктору Гаврилюку було 45 років.

11 червня в наслідок влучання керованої авіабомби на Луганщині загинув Анатолій Варчук з Калинівки. Відомо, що до повномасштабної війни він працював у комунальному підприємстві «Благоустрій міста Калинівка». До війська був мобілізований у листопаді минулого року. Під час служби був поранений, але відмовився від госпіталізації. Зустріч Героя та прощання із загиблим захисником відбулося у Калинівській громаді 16 червня. Захиснику було 49 років.

13 червня загинув Олег Ігорович Деміхов, 1993 р. н. з села Ободівка. Відомо, що захисник служив оператором штабу самохідного артилерійського дивізіону. Із загиблим воїном прощалися 17 червня у Тростянці, поховання відбулося у с. Ободівка..

13 червня в Бахмутському районі на Донеччині загинув хмільничанин Віктор Іванович Городницький,1976 р.н.. Про час зустрічі Героя “на щиті” та дату його поховання повідомлять окремо.

Староста Вінницько-Хутірського старостинського округу повідомив, що на фронті під час виконання бойового завдання Донеччині загинув Вадим Олександрович Пендюр. Прощання із захисником відбулося 17 червня. За повідомленням Жмеринської міськради, у січні цього року 23-річний Вадим Пендюр з селища поблизу Браїлова став на захист Батьківщини, 13 червня воїн загинув.

16 червня, під час виконання бойового завдання, в результаті ворожого артилерійського обстрілу загинув Олександр Генріхович Радецький, 1978 р.н. з с. Бригидівка Барської громади.

Під час виконання бойового завдання на Донеччині (дату загибелі не вказано) загинув Юрій Павлович Мигун. Відомо, що воїн 1994 року народження захищав Україну з березня 2022 року. Зустрічає Героя Липовецька громада сьогодні, 18 червня.

Вічна пам’ять Героям! Співчуття рідним…

Ілюстративне зображення – adm.dp.gov.ua