У Вінниці Світлана Пенькова презентує книгу «Українські колібрі», присвячену загиблому на війні чоловіку

12:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 14 червня презентує власну книгу «Українські колібрі» Світлана Пенькова, яка присвятила свій твір загиблому воїну, своєму чоловіку Віктору. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, на сторінках книги вона розповіла про життя та особистість Віктора, його службу та відданість небу. А також згадала їхню історію кохання та подружнього життя. За її словами, Віктор був чудовим чоловіком та батьком сина і донечки.

Він прослужив в лавах Повітряних Сил України 33 роки. Захищав територію України з 2015 року. У листопаді 2022 року загинув під час виконання бойових завдань на Донеччині.

– На жаль, багато українських дітей через війну змушені рости без батька. Мужні чоловіки боронять свої рідні сім’ї та нашу спільну українську сім’ю від ворога. Ціною свого здоров’я, а деколи – і власного життя. Саме таку історію оповідає книга Світлани Пенькової. Це реальна історія дружини про свого полеглого чоловіка, авіатора Віктора Пенькова. Понад все він любив небо і свою сім’ю. З рідними пілота розлучила війна…, – каже директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова.

Захід розпочнеться о 15:30 на Європейській площі.

Під час зустрічі кожен зможе придбати книгу з автографом авторки та за бажанням зробити грошовий внесок на підтримку діяльності ГО «Відроджена» (ГО займається проведенням терапевтичних заходів для жінок, які втратили на війні своїх чоловіків).

Зазначено, що захід присвячений Дню батька. Він проходитиме у рамках культурно-мистецьких заходів з нагоди відзначення річниці створення першого бренду Вінниці, що об’єднує локальних майстрів та виробників «BYVI».

Фото – ВМР

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.