У вінницькому фізико-математичному ліцеї №17 облаштували “Екохаб”

14:42
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому фізико-математичному ліцеї №17 в рамках конкурсу “Бюджет шкільних проєктів” облаштували “Екохаб”. На реалізацію проєкту було спрямовано майже 300 тисяч гривень.

Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, проєкт під назвою “ECOHUB-17 – освітній простір для кожного” передбачав демонтаж старих конструкцій на території шкільної теплиці, вирівнювання та часткову заміну підлоги на вінілове покриття, заміну вікон та дверей для кращої вентиляції приміщення та регулювання доступу до сонячного світла.

190 квадратних метрів приміщення поділили на 3 частини: зону для спілкування, наукову лабораторію та теплицю. В ній вирощуватимуть овочі, фрукти та екзотичні рослини. Наразі усі роботи завершено.

Зазначається, що для того, аби облаштувати сучасну шкільну теплицю необхідним обладнанням, учні розробили ще й еко-проєкт. В конкурсі екологічних ініціатив “Ековектор” школярі отримали призове місце, а за виграні гроші купили нітратомір, мікроскоп та гігрометр.

Загалом у 2021 році у конкурсі “Бюджет шкільних проєктів” взяли участь 33 навчальні заклади, 9 з них – стали переможцями. На втілення кращих ідей учнів цьогоріч з бюджету громади виділили 2,5 млн гривень.

Нагадаємо, нещодавно в рамках “Бюджету шкільних проєктів” у вінницькій школі №20 створили військово-спортивний клуб зі стрілецьким тиром.

Фото – з сайту Вінницької міськради

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.