У вінницькій школі створили військово-спортивний клуб зі стрілецьким тиром

18:48
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У вінницькій школі №20 створили Військово-спортивний клуб «Школа патріотичного гарту». Тут зробили стрілецький тир, на реалізацію якого знадобилось 300 тисяч гривень.

Як повідомляє Вінницька міська рада, проєкт створення військово-спортивного клубу у школі №20 передбачав відновлення роботи та проведення капітального ремонту приміщення шкільного стрілецького тиру. Така ідея учнів перемогла у конкурсі «Бюджет шкільних проєктів – 2021».

Основним завданням було перетворити старе занедбане приміщення в багатофункціональний сучасний простір, де учні зможуть опанувати навички стрільби з пневматичної зброї. Наразі усі роботи завершено.

Стрілецький тир функціонуватиме як тренувальна стрілецька база з метою підвищення рівня практичних знань з предмету «Захист України».

На реалізацію проєкту з бюджету громади спрямували 300 тисяч гривень.

Ми переконані, що наявність військово-спортивного клубу «Школа патріотичного гарту» в нашому закладі є вимогою сьогодення задля посилення національно-патріотичного виховання підростаючого покоління. Відновлення роботи стрілецького тиру та створення клубу сприятиме якісній військово-патріотичній підготовці школярів, – розповів директор школи №20 Олег Слушний.

Наразі стрілецькі тири функціонують у восьми вінницьких школах.

Фото – https://www.vmr.gov.ua/

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.