× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Бюджет конкурсу шкільних проектів у Вінниці збільшать до 2 мільйонів гривень

10:14
Автор: Катерина Дядюк

Призовий фонд конкурсу “Бюджет шкільних проектів” у Вінниці збільшать вдвічі. Цього року він становитиме 2 мільйони гривень.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Вінницький міський голова.

У юних вінничан величезне бажання змінювати свої школи на краще – і його варто підтримувати, – написав Сергій Моргунов. – 11 проектів, які перемогли у конкурсі минулого року, довели це. Ми повинні більше довіряти дітям у таких справах. Не виключено, що за кілька років їхні новаторські задуми будуть вже реалізовані для всього міста.

Саме з “Бюджетом шкільних проектів” Вінниця перемогла у міжнародному конкурсі від ЮНІСЕФ, як місто дружнє до дітей. Зауважимо, що на цей конкурс минулого року було подано понад 220 заявок із 36 країн світу.

 

Нагадаємо, що Бюджет участі в школах міста, який діє схоже до конкурсу “Бюджет громадських ініціатив”, у Вінниці запровадили минулого року. Завдяки цьому, вінницькі школярі можуть отримувати фінансування на реалізацію своїх ідей з бюджету Вінницької міської ОТГ.

Минулого року бюджет проекту становив 1 мільйон гривень, який розподілили між 9 великими та 2 малими проектами. З їхнім переліком можна ознайомитися нижче, а також за ЦИМ посиланням.

Детальнішу інформацію про конкурс “Бюджет шкільних проектів” та його умови можна дізнатися за ЦИМ посиланням

Фото – зі сторінки Сергія Моргунова у Фейсбук
Ілюстративне фото – 

Читайте також: “Бюджет шкільних ініціатив”: у Вінниці впроваджують конкурс підтримки проектів школярів

Читайте також: Вінниця перемогла у міжнародному конкурсі ЮНІСЕФ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.