У Вінницькій ОВА повідомляють про відновлення теплопостачання в Ладижині

12:44
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій обласній військовій адміністрації повідомили про відновлення теплопостачання в Ладижині. Про обсяг, в якому подачу тепла вдалося відновити, наразі не повідомляють. 

Відповідну публікацію з посиланням на очільника ОВА Сергія Борзова оприлюднено сьогодні, 1 грудня, на сайті Вінницької ОВА.

За повідомленням, триває процес “диверсифікації постачання теплової енергії у місті”.

Оновлено: Згодом на Facebook-сторінці очільника ОВА було відредаговано початкову публікацію. Так, наразі відомо, що проводяться роботи з диверсифікації опалювальної системи шляхом запуску модульних котелень на різних видах палива. Крім того, вдалося також знайти технічну можливість щодо встановлення індивідуального опалення конвекторного типу.

 

 

 

 

Зазначимо, що станом на вчора, 30 листопада, відновити теплопостачання в місті не вдавалося. Як йшлося на Telegram-каналі очільника ОВА, евакуацію населення міста не планували. Водночас, очільник ОВА зазначив, що в місті необхідно створювати нову систему альтернативного опалення. В місті рятувальники розгортали додаткові пункти обігріву.

– Вирішуємо технічні питання щодо нової котельні. Питань з фінансуванням немає. Є лише із терміном виготовлення специфічних агрегатів – потрібен певний час. ДСНС розгортає у місті додаткові пункти обігріву. Вживаємо різні заходи, щоб люди могли отримати тепло та електроенергію. Зрозуміло, що у Ладижині сьогодні обігрівають оселі електроприладами, то, відповідно, там забирають більший об’єм електроенергії. Але потужності має вистачати і на сусідні населені пункти, і на громади поруч з Ладижинською. Дві школи на альтернативному опаленні – там є твердопаливні котли, забезпечені дизельними генераторами. Лікарня в Ладижині опорною не була: по маршруту пацієнта «швидкі», як і раніше, везуть хворих у Гайсин, – йшлося в повідомленні.

Також в дописі зазначалося, що внаслідок російських ракетних обстрілів 23 листопада Ладижинська ТЕС зупинена.
Це було єдине підприємство, яке надавало тепло у Ладижин. 

Нагадаємо, станом на 28 листопада очільник ОВА повідомив про надзвичайну ситуацію воєнного характеру в Ладижині. Через аварію у мережах теплопостачання міста 18 тисяч мешканців залишились без теплового опалення.

Ілюстративне фото – “PMG.ua”

Читайте також: Очільник Вінницької ОВА: “У Ладижині – надзвичайна ситуація воєнного характеру”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.