На Вінниччині через негоду понад чотири тисячі споживачів тимчасово залишилися без електропостачання
Публікація 20 Липня 12:05
На Вінниччині через негоду були пошкоджені повітряні лінії електропередач і трансформаторні підстанції. Понад чотири тисячі споживачів тимчасово залишилися без електропостачання.
Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на допис “Вінницяобленерго”.
Під дощем, у складних погодних умовах, цілодобово працювали 16 аварійно-ремонтних бригад. Це майже 50 фахівців та 14 одиниць спеціалізованої техніки.
Найбільше від негоди постраждали населені пункти Теплицької, Бершадської та Немирівської громад. Там пориви вітру повалили дерева, пошкодили опори та проводи.
Попри складні умови, енергетики роблять усе можливе, щоб якомога швидше повернути світло в кожну оселю. Роботи тривають безперервно: фахівці обстежують пошкоджені ділянки, замінюють зруйновані елементи мережі та поступово заживлюють споживачів, – йдеться у дописі.
Фото – “Вінницяобленерго”

Дякуємо!
Тепер редактори знають.