Очільник Вінницької ОВА: “У Ладижині – надзвичайна ситуація воєнного характеру”

21:48
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Ладижині на Вінниччині – надзвичайна ситуація воєнного характеру. Там після ракетного обстрілу Ладижинської ТЕС виникла аварія у мережах теплопостачання міста – 18 тисяч мешканців залишились без теплового опалення. 

Про це повідомляє очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов у своєму телеграм-каналі з посиланням на рішення Вінницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

– Заходи, які досі вживає Ладижинська міська рада та її виконавчий орган, вкрай недостатні: 18 тисяч мешканців без теплового опалення. Єдина можливість у людей обігріти свої оселі – це електроприлади.

Терміново потрібна координація сил та засобів цивільного захисту, військового командування та підприємств критичної інфраструктури, – йдеться в повідомленні.

Вказано, що надзвичайний штаб уже працює. В місті розгортають додаткові пункти обігріву.

В попередньому дописі вказувалось, що загальна кількість абонентів (точок обліку) в Ладижині – 6993 абонентів, зокрема, 6977 квартир у багатоквартирному житловому фонді та 16 закладів соціально-культурного призначення. Загальна кількість населення, яке перебуває без послуг теплопостачання – 17,5 тисяч населення міста.

Ілюстративне фото – google