У Вінниці зареєстрували петицію щодо нового мосту через Південний Буг з вулиці Скалецького

8:12
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці зареєстрували петицію з пропозицією побудувати новий міст через Південний Буг з кінця вулиці Скалецького. 

Автор цієї петиції зазначає, що завдяки цьому доїзд до третьої лікарні, педколеджу і великого приватного сектору став би значно зручнішим, швидким, економічним і екологічним. Також, на його переконання, цим маршрутом міг би їздити тролейбус.

Кількість громадського і приватного автотранспорту в нашому місті постійно збільшується. На вулицях і перехрестях утворюються великі затори, що затримують пасажирів і водіїв. Через це збільшується кількість вихлопних газів, отруюється повітря, люди нервують і переживають. Вже багато років водії, їдучи на Старе місто по вулиці Скалецького і повертаючи на вулицю Князів Коріатовичів, заздрісно дивляться на протилежний бік річки. Якби тут був міст, не треба було б робити велике коло через Староміський міст, – йдеться у тексті петиції.

Станом на ранок 14 січня петицію підписали 36 осіб з 350 необхідних для її розгляду. До кінця збору підписів залишилось 13 днів.

Чи це можливо?

Зауважимо, що про створення такого мосту минулого року Vежа запитала в міського голови Сергія Моргунова. Адже у Вінниці вже обговорювали можливість створення мосту, який з’єднав би вулицю Родіона Скалецького і Старе місто.

‒ Ці чутки ходять постійно, але об’єктивно ‒ це нереально, якщо ми говоримо про автомобільний міст. Пішохідний ‒ так, питань нема. Але щодо автомобільного: добре, зі Скалецького ми можемо його вивести, але куди ми його виведемо на Старому місті? В приватний сектор упремось? А в кого є такі ресурси, щоб викупити там ці земельні ділянки? Дорогу треба побудувати, і цю дорогу треба ж кудись вивести. На жаль, я думаю, об’єктивно ‒ це нереально, ‒ зазначив тоді Сергій Моргунов.

Водночас міський голова розповів, що реально, і над чим у Вінниці повинні працювати, ‒ це південна окружна. Детальніше про те, що мається на увазі, ‒  за ЦИМ посиланням.

Графіка – petition.e-dem.ua/vinnytsia

Читайте також: Міст через Дністер на Вінниччині планують збудувати за близько 3,4 мільярда

Читайте також: Міст на Тяжилів обійдеться в близько 900 мільйонів. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.