У Вінниці з’явилися нові острівці безпеки на пішохідних переходах. ФОТО

10:03
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці встановили “острівці безпеки” на ще двох нерегульованих пішохідних переходах.  Зокрема по вулиці Хмельницьке шосе (в районі входу до центрального парку та скверу Каліча) та по вулиці 600-річчя. Останній острівець був встановлений на прохання незрячих мешканців Вінниці. 

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив радник міського голови, урбаніст, експерт з організації безпеки дорожнього руху Віктор Перлов. Він зазначив, що “перехід через Хмельницьке шосе, на якому встановили нові острівці, сполучає житлову забудову з центральним парком і є основним шляхом для маломобільних груп населення, адже відповідає вимогам доступності (на відміну від сусіднього на площі Гагаріна)”.

– Острівці зроблять більш комфортним користування переходом: скорочується час перебування пішоходів на проїжджій частині (а отже час існування небезпеки), перехід розбивається на дві ділянки, на яких автомобілі можуть наблизитись тільки з одного боку, – пише пан Віктор.

Інший острівець безпеки, який з’явився на вулиці 600-річчя в районі виходу з території Українського товариства сліпих (УТОС) (ПОГ “Вінницьке УВП УТОС”). Рішення про встановлення цього острівця було прийнято на комітеті з доступності при міському голові на прохання незрячих мешканців Вінниці.

Зазначено також, що бетонні конструкції острівців створюють ветерани АТО – Соціальне підприємство УВВ інжиніринг.

Нагадаємо, що минулого тижня такі острівці безпеки встановили ще на Київській (біля Центрального автовокзалу) та Юності (біля ТЦ). Детальніше про це читайте за ЦИМ посиланням

Читайте також: Цьогоріч у Вінниці встановлять щонайменше півтора десятки “острівців безпеки”: перелік адрес

Фото зі сторінки Віктора Перлова та Сергія Моргунова

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.