У Вінниці з понеділка повертають змішану форму навчання у школах

15:37
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

З наступного тижня у Вінниці знову змінюють графік навчання у школах. Для учнів середніх та старших класів повернуть змішаний формат уроків.

На сайті Вінницької міської ради опублікували протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 лютого. У документі йдеться, що з понеділка, 15 лютого, керівники закладів освіти комунальної власності мають організувати навчальний процес наступним чином:

– для учнів 1-4 класів у звичайному режимі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог;

– для учнів 5-11 класів у змішаній (комбінованій) формі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог;

здійснити поділ 5-11 класів (з наповнюваністю понад 20 учнів) на підгрупи з відвідуванням кожною з підгруп по черзі через тиждень навчальних занять у школі.

Також вказано, що необхідно забезпечити організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання для учнів класу чи групи, які перебувають на самоізоляції.

Водночас у спеціальній загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з дошкільним відділенням з 15 лютого будуть здійснювати організацію освітнього процесу для учнів школи у звичайному режимі, згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

Нагадаємо, що лише з 8 лютого у Вінниці відновили звичайний графік навчання у школах. Водночас останніми днями в області збільшувалась кількість нових випадків захворювання на COVID-19. Зокрема вчора, 11 лютого, повідомляли про рекордні 392 випадки. Сьогодні в області виявили 307 нових випадків COVID-19.

Читайте також: «Це великий виклик для батьків»: як карантин змінив навчання школярів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.