У Вінниці з квітня запровадять разовий квиток для проїзду у громадському транспорті

15:22
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

З 1 квітня з’явиться можливість придбання разового квитка для проїзду у громадському транспорті Вінниці. Отримати їх можна через мережу терміналів самообслуговування EasyPay.

У «Вінницякартсервіс» повідомляють, що з 1 квітня 2021 року доступними будуть два види квитків: на тролейбус та трамвай (вартість квитка 4 гривень) та на муніципальний автобус – (5 гривень). Водночас зазначають, що вартість паперового квитка не відрізнятиметься від вартості електронного, але додатково буде включатись комісія оператора – 1 гривня: «Тобто термінал видаватиме паперовий квиток та фіскальний чек, в якому буде відображено вартість квитка та комісію оператора».

Діятиме разовий паперовий квиток впродовж 60 хвилин з моменту придбання. Для зчитування та перевірки службою контролю, паперовий квиток міститиме унікальний код транзакції та штрих-код.

– Задля розширення можливостей оплати, поліпшення зручності користування муніципальним транспортом гостями міста та з огляду на звернення громадян й активну підтримку петиції стосовно можливості здійснення готівкової оплати за проїзд, прийнято рішення реалізувати продаж разових паперових квитків за готівку через мережу терміналів самообслуговування EasyPay, – повідомляють у «Вінницякартсервіс».

– Мережа терміналів оператора у Вінницькій міській територіальній громаді складає понад 450 одиниць, які розташовані поблизу зупинок громадського транспорту, на кінцевих зупинках та поблизу автовокзалів й залізничного вокзалу, що дозволить гостям міста та мешканцям як Вінниці, так і прилеглих територій, які нечасто користуються послугами громадського транспорту, придбати квитки на проїзд за готівку.

Дізнатись адреси розташування терміналів можна за ЦИМ посиланням. Надалі планують розширювати мережу пунктів продажу квитків. Наразі КП «Вінницякартсервіс» веде перемовини й з іншими мережами терміналів.

Як придбати разовий квиток у терміналі

1. Спершу на дисплеї термінала необхідно обирати розділ «Квитки, подорожі»:

 

2. Далі необхідно вибрати із переліку позначку «Вінницька транспортна компанія»:

 

3. Оберіть вид транспорту, який вам потрібний, натиснувши на дисплей та перейдіть до наступного кроку:

 

4. Тепер необхідно ввести кількість необхідних паперових квитків:

 

5. Внесіть кошти та натисніть кнопку «Сплатити»:

 

6. Після оплати роздрукуйте квитанцію та квиток:

 

Наразі сплатити за проїзд у громадському транспорті Вінницької міської територіальної громади можливо:

  • муніципальною карткою вінничанина;
  • банківською безконтактною карткою/смартфоном за наявності NFC-модуля;
  • за допомогою QR-коду;
  • надіславши СМС (для абонентів Київстар, LifeCell, Vodafone).

Читайте також: Реконструкція “Кристалу”, е-квиток у маршрутках і нові дитсадки: проекти розвитку Вінниці на 2021 рік

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.