У Вінниці з 12 травня планують відкрити “Прозорі офіси” для відвідувачів

13:38
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці з 12 травня послаблять карантинні обмеження. Зокрема для відвідувачів відкриють “Прозорі офіси”, але з певними обмеженнями.

Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Зокрема у “Прозорих офісах” діятиме попередній запис, у приміщенні зможе перебувати до 15 осіб одночасно, і всі мають бути у засобах індивідуального захисту.

Відповідне рішення мають ухвалити сьогодні, 8 травня, на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької міської ради.

– Ми плануємо частково зняти сурові обмеження на роботу наших “Прозорих офісів”. І на комісії, яка в другій половині дня ухвалить відповідне рішення, будуть озвучені ці обмеження, або послаблення цих обмежень, – розповів Сергій Моргунов.

– Але незмінним залишається, що прийом відвідувачів буде виключно за попереднім записом, або за дзвінком по телефону, в приміщеннях “Прозорих офісів” буде дозволено перебувати не більше 15 відвідувачам з відповідними засобами індивідуального захисту і однозначно буде проводитися для кожного  температурний скринінг. Консультації, як і раніше, будуть проводитися в телефонному режимі. 

Також міський голова зазначив, що подальше послаблення карантинних обмежень у роботі “Прозорих офісів” залежатиме від епідеміологічної ситуації в місті.

Фото – з архіву Vежі

Читайте також: Моргунов: з 11 травня громадський транспорт Вінниці перевозитиме всіх пасажирів, але з деякими обмеженнями. ВІДЕО

Читайте також: Офіційно: що буде дозволено в межах послаблення карантину з 11 травня. ГРАФІКА

Читайте також: П’ять етапів: Уряд оприлюднив план виходу з карантину. ГРАФІКА

Читайте також: На Вінниччині виявили 29 нових випадків COVID-19 за останню добу

Читайте також: На Вінниччині військкомати перетворять на «прозорі офіси»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.