Моргунов: з 11 травня громадський транспорт Вінниці перевозитиме всіх пасажирів, але з деякими обмеженнями. ВІДЕО

12:24
Автор: admin
Become a Patron!

З 11 травня у Вінниці планують відновити кількість міського громадського транспорту до рівня, який курсував містом до карантину.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Під час засідання профільної комісії міської ради, яке має відбутися сьогодні, 8 травня, планують ухвалити рішення про відновлення перевезення пасажирів, однак з певними обмеженнями.

Так, мер Вінниці зазначив, що пасажирів будуть перевозити лише на сидячих місцях,  вхід і вихід пасажирів буде забезпечений лише через передні двері та за умови безготівкової оплати проїзду: через муніципальну картку або через інші електронні сервіси. Сергій Моргунов наголосив, що готівкою оплатити проїзд буде неможливо.

Детально про умови проїзду в громадському транспорті мають вирішити на засіданні профільної комісії, яка має відбутися сьогодні, 8 травня. Стежте за оновленнями.

Читайте також: QR-коди, картки, смартфони: у Вінниці розповіли, як з травня сплачувати за проїзд у громадському транспорті

Читайте також: Купюрами можна: у вінницькому громадському транспорті продовжує діяти готівкова форма оплати проїзду. ФОТО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.