У Вінниці виділили додаткові кошти на капремонт укриттів вінницьких дитячих садочків та шкіл

13:25
Become a Patron!

У Вінниці виділили кошти на капітальний ремонт укриттів 9 дитячих садочків та 15 шкіл. Відповідне рішення підтримали під час сесії міськради 28 жовтня.

Як повідомляє Вінницька міська рада, завдяки цим коштам можна буде покращити стан укриттів в дошкільних навчальних закладах №1, 14, 21, 26, 45, 50, 72, 74, 75. Та в школах – №1, 2, 4, 6, 10, 15, 18, 19, 22, 29, 31, 32, 35, Вінницько-Хутірський ліцей Вінницького району Вінницької області та «Вінницька спеціалізована школа для дітей з порушенням інтелектуального розвитку».

На сьогодні, ремонтні роботи тривають в 16 садочках та 19 школах. Водночас, деякі з цих закладів паралельно можуть приймати дітей, тому що мають досить великі підвальні приміщення. Так, в одній частині, де створені відповідні умови, можуть перебувати діти, а в іншій – проводитися роботи.

За словами директора департаменту освіти Вінницької міської ради Оксани Яценко, найпростіші укриття закладів освіти повинні обов’язково мати запасний вихід, вентиляцію, санвузли, тверде покриття тощо. Крім цього, є певні рекомендації до температурних режимів. Тому для укриттів закуплено 58 електроконвекторів (29 в школи та 29 в садочки) та проводиться закупка генераторів.

Зазначено, що у громаді працює 28 чергових дошкільних навчальних закладів: 23 комунальні, один державний та чотири приватні. Їх відвідує понад дві тисячі дітей. Що стосується шкіл, то з 44 вінницьких шкіл, найпростіші укриття мають 30 закладів.

Станом на 6 жовтня, на очній формі навчання перебувала 4431 дитина (приблизно 9,3% учнів від загальної кількості). У порівняні з початком літа ця цифра збільшилась втричі. Тоді офлайн формат для своїх дітей обирали 2,3% батьків (це 1240 учнів).

У 2022 році міська рада загалом виділила кошти на капітальні ремонти укриттів у 29 дитячих садочків, 38 шкіл та одному закладі позашкільної освіти.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці готують пункти обігріву у школах, бібліотеках та підліткових клубах

Читайте також: У Вінниці планують розмістити пересувні пункти обігріву: один намет вміщуватиме близько 40 людей

Читайте також: У школах Вінниці планують відновити офлайн-навчання після канікул, якщо дозволятиме безпекова ситуація

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.