У Вінниці планують розмістити пересувні пункти обігріву: один намет вміщуватиме близько 40 людей

15:17
Become a Patron!

У Вінниці продовжують формувати мережу муніципальних пунктів обігріву. Також працюють з європейськими партнерами над тим, щоб отримати пересувні пункти обігріву. 

Як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов, це великі намети, які будуть розміщені в різних районах міста. Один такий намет зможе вмістити близько 30-40 людей.

Хотів би ще раз попросити вінничан об’єднуватись і облаштувати укриття в своїх багатоквартирних будинках. Адже ці приміщення можуть мати подвійне призначення: використовуватись не лише як тимчасові укриття, а й пункти обігріву. Вінниця – доволі велике місто. У нас 400 тисяч населення, 44 тисячі людей, які вимушені були залишити свої домівки через війну. Тому це питання має вирішуватися спільними зусиллями, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, у школах та садочках Вінницької територіальної громади встановлять 65 генераторів. Таким чином заклади освіти можуть стати пунктами обігріву і харчування на випадок критичних ситуацій. Станом на 20 жовтня вже закупили вісім генераторів потужністю 24 кВт, з них сім – уже встановлені.

На цей час триває поставка та монтаж. Зазначено, що завершити всі роботи планується до кінця наступного місяця. Для придбання 65 генераторів з міського бюджету спрямували 10,2 мільйона гривень. Ще понад 642 тисячі гривень виділили, щоб зробити запас палива для них. І міська рада виділила 525 тисяч гривень, аби придбати електроконвектори в укриття, де перебувають діти.

 

Ілюстративне фото – https://promin.cv.ua/,

фото – зі сторінки Сергія Моргунова у Facebook

Читайте також: У Вінниці в школах та садочках встановлять 65 генераторів на випадок критичних ситуацій

Читайте також: У Вінниці готують пункти обігріву у школах, бібліотеках та підліткових клубах

Читайте також: У вінницьких VinSmart-центрах облаштовують пункти обігріву

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.