У Вінниці влаштують урбан-експедицію малою річкою, що протікає в районі вулиці Коріатовичів

14:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 3 жовтня відбудеться урбан-експедиція малою річкою в районі вулиці Коріатовичів. До її дослідження можуть приєднатися усі охочі, але за попередньою реєстрацією.

Організатори кажуть, що ця експедиція має на меті дослідити струмок, що є притокою Південного Бугу, і який поки не названий.

– Продовжуємо знайомити вінничан з малими річками! Цього разу ми запрошуємо вас на урбаністичну експедицію ще однією малою річкою, яка наразі не має назви, але точно має величезний потенціал. Струмок в серці Вінниці, що тече з вул. Пирогова вздовж вул. М. Литвиненко-Вольгемут до спортивної бази “Спартак” вартий вашої уваги, тож приєднуйтесь, – йдеться в анонсі заходу.

Охочим взяти участь необхідно взяти до уваги те, що на шляху буде болото, незручні схили та засмічені території. У зв’язку з цим організатори радять надати перевагу закритому одягу та зручному взуттю. Також на випадок дощу буде зручно мати з собою дощовик. Натомість велосипед або інші предмети, що ускладнюватимуть пересування, брати з собою не варто.

Експедиція малою річкою відбудеться у неділю, 3 жовтня. Початок – 14:00 годині біля центрального входу ТЦ “Анастасія” (вул. Пирогова, 39). Фінальне обговорення – о 15:00 годині. Завершення експедиції – о 16:00 годині.
Кількість учасників обмежена, тому потрібно попередньо реєструватися за ЦИМ посиланням і дочекатися листа-підтвердження на електронну пошту.

– Давайте разом поміркуємо над викликами та потенціалами струмка, його цінністю для міста та можливою назвою, – кажуть організатори. 

Стежити за новинами про малі річки міста можна на фейсбук-сторінці проєкту за ЦИМ посиланням.

Фото – зі сторінки заходу у Фейсбук

Читайте також: Дьогтянчик і Скакунка: у Вінниці вирішували, як рятувати малі річки міста. ФОТО

Читайте також: Ландшафтний парк і відкриття підземної річки: у Вінниці показали, яким буде “Альтман сквер”. ГРАФІКА

Читайте також: “Де Наш Код Міста”: у Вінниці розробляють проєкт про історичну забудову

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.