У Вінниці влаштують освітній захід на тему соціального підприємництва

10:02
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці 5 липня для представників громадських і благодійних організацій Вінниччини влаштують зустріч на тему соціального підприємництва. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, зустріч «Соціальне підприємництво: можливості для інститутів громадського суспільства» розпочнеться з лекції координаторки з розвитку соціального підприємництва у Future Development Agency Аліни Бочарнікової. Вона розкаже про кращі практики для громади.

За тим виступить голова правління Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело Надії» Алла Студілко. Серед спікерів й голова ради Асоціації «Відкриті серця» Світлана Демко. Вона розповість про інклюзивні теплиці-майстерні, соціальне підприємство «Віз на возі», сенсорно-інтеграційний простір.

Заступник начальника відділу підтримки бізнесу департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Олена Присяжнюк розкаже про можливості для розвитку соціального підприємництва у Вінницькій міській територіальній громаді.

З 12:00 до 13:00 заплановане обговорення на тему «Особливості роботи соціальних підприємств на базі громадських організацій/благодійних організацій».

Зустріч розпочнеться 5 липня о 10:00 у хабі «Місто змістів» (вул. Пушкіна, 11). Участь безкоштовна, однак кількість місць обмежена. Охочим відвідати подію потрібно зареєструватись до 4 липня за ЦИМ посиланням. Захід відбудеться з дотриманням карантинних заходів.

Більше інформації – на Фейсбук-сторінці “Соціальне підприємництво: Вінниця“.

Зустріч відбудеться у рамках реалізації «Програми розвитку соціального підприємництва у Вінницькій міській територіальній громаді 2020-2022 року». Захід «Соціальне підприємництво: можливості для ІГС» організовують департамент економіки і інвестицій Вінницької міської ради спільно з Українською соціальною академією.

Читайте також: Майбутній соціальний ресторан “Коцюбинський 220” отримав приміщення у Вінниці. ФОТО

Читайте також: У Вінниці відкрили естет-студію, де працюватимуть жінки, які постраждали від насильства. ВІДЕО

Читайте також: У Вінниці створили Фонд “Арсенал підтримки” для ветеранів, які хочуть відкрити чи розвинути власний бізнес

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.