Майбутній соціальний ресторан “Коцюбинський 220” отримав приміщення у Вінниці. ФОТО

10:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

Перший соціальний ресторан “Коцюбинський 220”, який планують відкрити у Вінниці, отримав приміщення.

По це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту, де зазначили, що, “як і мріялося, нове приміщення розташоване на проспекті Коцюбинського”.

Коцюбинський 220, початок. Ось ми й отримали адресу та приміщення […] навпроти музею, будиночку, де мешкав письменник. Цими вулицями він ходив… Ще одна цікавинка: саме у цьому приміщенні сто років тому розташовувався “громадський простір” того часу, так званий “народний дім”. Мріємо далі, діємо, чекайте від нас гарних новин! йдеться у повідомленні.

На фото, прикріпленому до цього допису, – будівля по проспекту Коцюбинського, 53:

 

Нагадаємо, що соціальний ресторан “Коцюбинський 220” має стати закладом з подільською кухнею та соціальними проєктами для міста.

Планується, що персонал ресторану не буде на 100% складатись з людей з інвалідністю, а 80% прибутків закладу спрямовуватимуть на соціальні проєкти, які необхідні Вінниці. Раніше повідомлялося, що приставка “220” в назві – це кількість людей, які вкладуть кошти у створення ресторану, а також енергія, яка необхідна для запуску соціальних проєктів у місті.

 

– Ресторан відкриється […] щоб стати не лише місцем, де знайдуть своє покликання люди з інвалідністю, молоді, закохані у свою справу фахівці, а й місцем, де шефи зможуть експериментувати зі стравами подільської кухні і робити тижні авторських меню за мотивами творів Михайла Коцюбинського – гурмана і громадського діяча, письменника і етнографа, – йшлося у пресрелізі.

Нагадаємо, що формат “соціального” або “громадського” ресторану вже успішно працює в інших містах України. Так, вперше подібний заклад відкрили в Івано-Франківську автори соціальної ініціативи “Тепле місто”, ресторан отримав назву Urban Space 100. Невдовзі схожий ресторан під назвою Urban Space 1000 відкрився в центрі Києва.

Фото – facebook.com/kotsiubynsky

Читайте також: У Вінниці планують відкрити “соціальний” ресторан “Коцюбинський 220”

Читайте також: Вінницький Народний дім 1917 року: більшовицький “виступ” та бої за неіснуючу владу

Читайте також: Селфі з Петлюрою, “кулінарний” Коцюбинський та “шлях Якова”: кращі проекти вінницького туристичного хакатону. ФОТО

Читайте також: Олена Павлова про подільську кухню: “В нас ще присутній страх голоду і нікуди ми від цього не дінемось”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.