У Вінниці відновлюють та наносять розмітку велопереїздів на основних веломаршрутах міста

10:21
Автор: В'ячеслав Луцков

У Вінниці відновлюють та наносять нову розмітку велопереїздів на перехрестях основних веломаршрутів міста. Йдеться, зокрема, про перетини велодоріжок з проїжджою частиною по Хмельницькому шосе, Келецькій та всій веломережі Вишеньки.

Про це на своїй фейсбук-сторінці та в коментарі Vежі повідомив Віктор Перлов, радник міського голови Вінниці з питань безпеки руху та сталої мобільності та урбаніст. За його словами, це дозволить не спішуватися велосипедистам при перетині окремих пішохідних переходів.

Це дозволить велосипедистам переїжджати перехрестя на зелений сигнал світлофора і не втрачати час на спішування, що додасть зручності велосипедистам і привабливості велоруху.

І так, це цілком безпечно, адже на цих вулицях працює безконфліктне регулювання руху – на зелену фазу для пішоходів весь інший транспорт зупиняється, тож відсутні конфліктні точки – йдеться в публікації.

Як зазначає Перлов, на зустрічах із велоспільнотою питання велопереїздів постає одним із головних, тож його намагаються поступово вирішувати. Так, нещодавно завершили відновлення розмітки велопереїздів по вулиці Лесі Українки.

За сприятливих погодних умов розмітку велопереїздів по Хмельницькому шосе, Келецькій та на Вишеньці планують завершити до кінця липня.

Крім цього, як повідомив Vежі пан Віктор, у місті завершується нанесення нової велодоріжки по вулиці Лебединського (від вулиці Привокзальної до вулиці Максима Шимка).

Крім цього, в своїй публікації радник міського голови закликає велосипедистів міста до обговорення того, які перехрестя їм важко, незрозуміло чи страшно перетинати і чому.

Нагадаємо, вінницькі велоактивісти створили онлайн-мапу велодоріжок, велосмуг, велопарковок, а також пунктів велопрокату у Вінниці. Детальніше про це можна дізнатись ТУТ.

Фото зі сторінки Віктора Перлова
Головне фото – kyivavtodor.kievcity.gov.ua

Читайте також: Дзен-інспектори: як велосипедисти у Вінниці “виховували” автомобілістів. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.