У Вінниці відкрилася виставка картин офіцерки ЗСУ Наталії Жижко

10:31
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Вчора, 13 квітня, у вінницькому Ветеранському просторі відкрилася виставка картин офіцерки Наталії Жижко, яка вже 27 років служить у лавах Збройних Сил України. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, виставку картин офіцерки Наталії Жижко приурочили до річниці початку війни на Сході України.

 

 

Наталія Жижко каже, що не тримала пензля в руках 30 років:

– В дитинстві я навчалася в художній школі, потім пішла до армії. Цього року уже 27  років я служу у лавах Збройних Сил України. Писати почала восени 2017 року. З того часу уже й не пригадаю скільки було виставок, а картини мої розлетілися по всьому світу – Англія, Словенії, Франція та інші міста. В кінці 2019 року у мене була персональна виставка у Польщі. У зв’язку з карантином минулого року скасувалися я три закордонні виставки.  Наразі мої виставки тривають у Києві.

 

 

 

Зазначено, що роботи можна подивитися у міському освітньо-аналітичному центрі допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їхніх сімей та сім’ям загиблих (Ветеранський простір, вулиця Єрусалимка, 8).

Як повідомляють на фейсбук-сторінці Ветеранського простору, виставка картин триватиме до кінця квітня. Контактний телефон: +38 067 959 40 65.

Нагадаємо, міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім’ям загиблих (Ветеранський простір) був створений кілька років тому для підтримки воїнів, які повернулись з АТО/ООС. Тут їм надають психологічну та правову допомогу.

Читайте також: “Подільська громада” оголосила конкурс бізнес-ідей для учасників бойових дій

Читайте також: Правова та психологічна допомога: у Вінниці запрацював “Ветеранський простір”

Читайте також: Пес-“терапевт” та менеджери-психологи: як працює вінницький Veteran Hub. ФОТОРЕПОРТАЖ

Фото – з сайту ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.