“Подільська громада” оголосила конкурс бізнес-ідей для учасників бойових дій

16:55
Автор: В'ячеслав Луцков

“Подільська громада” оголосила конкурс бізнес-ідей для учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців запасу. Переможці конкурсу зможуть отримати до 50 тисяч гривень від “Арсеналу підтримки” на створення або розвиток свого бізнесу на Вінниччині.

Про конкурс “Ти зможеш! Ми допоможемо!” повідомляється на сайті “Подільської громади”.

“Якщо ти учасник/ця бойових дій, ветеран/ка, військовослужбовець/иця запасу, і ніяк не можеш наважитися втілити свою бізнес-ідею в життя чи масштабувати вже наявний бізнес – тоді тобі до нас.

Тематичний фонд «Арсенал підтримки» допомагає таким, як ти, у започаткуванні, веденні та розвитку власного бізнесу. Ми не лише консультуємо, ділимося особистими лайфхаками та розкриваємо «підводні рифи» ветеранського стартапу, але й надаємо фінансову допомогу. Ці кошти акумулюються за рахунок новостворених соціальних підприємств ветеранів/ок, грантодавців та меценатів/ок”, – повідомляють у “Подільській громаді”.

«Арсенал Підтримки» діє на базі фонду громади «Подільська громада». Метою даного тематичного фонду є допомога ветеранам війни та/або членам їх сімей у відкритті власної справи (підприємницької діяльності) та зробити крок до нових можливостей у мирному житті.

Зазначається, що проекти чи задуми, які можуть брати участь у конкурсі ідей повинні:

не суперечити чинному законодавству України; бути спрямованим на здійснення підприємницької діяльності та передбачати отримання прибутку; належати до мікро-, малих або середніх підприємств за критеріями, визначеними пунктом 3 ст.55 Господарського кодексу України; містити актуальну, оригінальну, інноваційну складову та соціальний ефект; реалізовуватися на території міста Вінниці та Вінницької області.

Підкреслюється, що фінансова підтримка одного проєкту від ТФ «Арсенал підтримки» може бути в межах 50 тисяч гривень.

Як пояснила Vежі Марія Довжик, членкиня наглядової ради ТФ «Арсенал підтримки», після подання анкет для учасників (відібраних учасників, у разі великої кількості анкет) в рамках конкурсу ідей відбудеться навчання.

Навчання відбудеться за підтримки “Ветеранського простору”, міського освітньо-аналітичного центру допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім’ям загиблих, з таких питань:

– Відкриття власного бізнесу: від ідеї до втілення. З чого потрібно почати, як оцінити бізнес-потенціал ідеї. Юридична складова: як обрати форму реєстрації бізнесу, ліцензування та дозвільне законодавство.
– Структура і написання бізнес-плану
– Ринок збуту: плануємо, прогнозуємо і контролюємо продажі
– Персонал: формування штату, мотивація та управління персоналом
– Маркетинговий план (стратегія)
– Погоджуєшся? Тоді заповнюй заявку на участь у конкурсі бізнес-проєктів від ТФ «Арсенал підтримки».

Після цього учасники матимуть змогу скласти свій бізнес-план, за результатами захисту якого зрештою й визначатимуть проекти, які отримають фінансування.

Для участі в конкурсі ідей від “Подільської громади” потрібно заповнити анкету ТУТ. Заявки прийматимуться до 30 квітня.

Організатори підкреслюють, що заповнивши форму, учасник/ця висловлює своє бажання долучитися до тематичного фонду «Арсенал підтримки», готовий/а приділяти час для навчання, а по його завершенні – захистити свою бізнес-ідею і переконати, що саме його/її проєкт потребує фінансової підтримки.

Підкреслюється, що пріоритет надаватиметься тим, хто має мотивацію, час та натхнення на розвиток свого бізнесу або своєї ідеї.

З будь-якими питаннями щодо заповнення анкети (чи участі у проєкті) можна звертатися за номерами: 096 619 35 17 (Надія) та 097 723 27 97 (Марія).

Детальніше про тематичний фонд «Арсенал підтримки» можна дізнатись ТУТ, а про конкурс ідей ТУТ.

Читайте також: Бізнес замість автомату: як бійцям отримати гроші на відкриття власної справи. ІНСТРУКЦІЯ

Читайте також: З війни – у бізнес: історія бійця з Вінниці, який відкрив власний ресторан

Читайте також: “Поки війна – якось ніяково це робити”: чому вінницький АТОвець не зміг відкрити власний бізнес. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.