Правова та психологічна допомога: у Вінниці запрацював “Ветеранський простір”

10:01
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці запрацював “Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім’ям загиблих”.

Про це повідомила на своїй Фейсбук-сторінці начальниці відділу взаємодії з ветеранами війни Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Ірина Войтенко.

Чиновниця зазначила, що такий ветеранський простір є спільним проєктом Громадської спілки “Координаційна рада учасників АТО/ООС та волонтерів м. Вінниці” та виконавчого комітету Вінницької міської ради.

Зазначено, що Центр планує реалізовувати відразу кілька напрямків діяльності. Зокрема це надання психологічної та правової допомоги, влаштування заходів для професійної переорієнтації, організація занять спортом та фізкультурно-спортивної реабілітації.

Окрім того, йдеться про створення бізнес-інкубаторів для ветеранів, організацію роботи мобільних груп допомоги. Також заплановано моніторинг, аналіз та підготовку аналітичних документів, а ще – організацію та проведення адвокаційних кампаній для забезпечення прав ветеранів, членів їхніх родин та сімей загиблих.

“Нині деякі з напрямків уже реально працюють. Так, наразі у Ветеранському просторі фахову підтримку надають психологи, організовуються консультації з фахівцями з правової допомоги, проводиться роз’яснювальна робота щодо порядку реалізації пільг, визначених законодавством України, обласною та міською програмами” – пише Войтенко.

У розпорядженні Центру є приміщення для здійснення консультацій, індивідуальних занять та колективних заходів: тренінгів, зустрічей, навчання.

“Ветеранський простір відкритий як для ветеранів/учасників АТО/ООС, їх сімей і родин загиблих, так і для громадських організацій, які працюють з нашою Цільовою групою, і пропонує їм співпрацю” – повідомила чиновниця.

Ветеранський простір розташований за адресою вулиця Єрусалимка, 8. Контактний телефон: +38 067 959 40 65. Email: [email protected].

Як зазначає Вінницька міська рада на “Сайті підтримки учасників АТО”, Центр працює з 9:00 до 18:00, а на період карантинних обмежень – з 8:00 до 17:00.

Всі деталі щодо роботи Ветеранського простору, а також новини Центру можна відстежувати на “Сайті підтримки учасників АТО“, та на його фейсбук-сторінці.

Читайте також: На Вінниччині створили раду ветеранів при ОДА

Читайте також: “Кімната трощі” і вінницькі пончики: “Подільська громада” підтримає чотири соціальні підприємства ветеранів АТО

Фото – з фейсбук-сторінки “Ветеранський простір”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.