У Вінниці відкрилась виставка “Україна. Війна та опір”. ФОТОРЕПОРТАЖ

20:42
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Сьогодні, 13 жовтня, у Вінниці відкрилась фотовиставка “Україна. Війна та опір”. На ній презентовані роботи українських та американських фотографів, які розповідають про повномасштабне вторгнення рф.

Відкриття фотовиставки відбулось сьогодні у “Музеї Вінниці” по вулиці Симона Петлюри. Просто неба до кінця року містяни матимуть змогу переглянути серію робіт українських та американських фотографів, що стосуються російсько-української війни.

 

Так, на світлинах зображені різні аспекти війни, зокрема: героїзм українських захисників та захисниць, воєнні злочини російських військових та спротив цивільного населення.

 

 

Також на виставці представлені роботи семи фотографів: Джена Блатті, Брендана Гофмана, Еміне Зіятдінової, Сергія Коровайного, Оксани Парафенюк, Йосипа Сивенького та Олексія Фурмана.

 

 

Зазначається, що фотовиставка є “проникливою ілюстрацією слів сенатора Вільяма Фулбрайта про те, що наше майбутнє не десь там, за обрієм, а вже з нами, у наших думках та серцях”. “Україна у війні чинить опір і творить своє майбутнє вже зараз”, – зазначають організатори.

 

Проєкт реалізовано спільними зусиллями команди Програми імені Фулбрайта в Україні (Fulbright Ukraine) – Інни Бариш, Мар’яна Луніва, Марії Кравченко та колективу Музею Вінниці – Олександра Федоришена, Сергія Гули, Євгенія Сафар’янса. Художнє оформлення виставки – Мар’ян Лунів.

Фото – Зорини Гаджук