У Вінниці в мікрорайоні Вишенька запрацював ще один дитячий садок

11:56
Become a Patron!

У Вінниці вчора, 8 грудня, в мікрорайоні Вишенька відновив роботу заклад дошкільної освіти №61. Станом на вчора відвідала його вже 51 дитина.

Як повідомляє Вінницька міська рада, нещодавно у підвальному приміщенні садочка за кошти міської ради зробили капітальний ремонт. Укриття оснащене усім необхідним та відповідає вимогам ДСНС: приміщення має другий вихід, є витяжка, аварійне освітлення, конвектор, вбиральні, Wi-Fi, бойлер, вогнегасники та аптечки.

За словами директорки департаменту освіти ВМР Оксани Яценко, в укритті облаштовано місця для ігор, наявні дидактичні та демонстраційні матеріали, а освітнє середовище – безпечне, інформативне, цікаве та змістовне.

Як зауважує завідувачка садочка Вікторія Загризла, в укритті одночасно можуть перебувати понад 140 людей:

Найпростіше укриття закладу дошкільної освіти поділено на два приміщення, в яких діти перечікують повітряну небезпеку та продовжують заплановані заняття згідно з графіком. Якщо тривога застала найменших під час обіднього сну, то в укритті є можливість продовжити тиху годину.

Загалом у різних мікрорайонах Вінницької міської територіальної громади у звичній формі працює 31 черговий дитячий садочок різних форм власності. Наразі понад 2600 дітей, відвідують заклади дошкільної освіти офлайн, – додає Оксана Яценко.

Нагадаємо, протягом листопада у Вінниці запрацювали ще два садочки у мікрорайоні Вишенька. Так, з 8 листопада відновив роботу заклад дошкільної освіти №59, куди у перший день роботи садочка туди прийшли 35 дітей. І з 11 листопада розпочав роботу ще один дитячий садочок №4.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці в мікрорайоні Вишенька запрацював ще один дитячий садочок

Читайте також: У Вінниці запрацював ще один дитячий садочок у мікрорайоні Вишенька

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.