У Вінниці запрацював ще один дитячий садочок у мікрорайоні Вишенька

17:26
Become a Patron!

У Вінниці з 11 листопада розпочав роботу ще один дитячий садочок №4, який розташований у мікрорайоні Вишенька.

Як повідомляє Вінницька міська рада, нещодавно поруч із ДНЗ в підвальному приміщенні одного з ліцеїв міста адаптували укриття. Його будуть використовуватися для відвідувачів садочка та школи під час повітряної тривоги.

Укриття оснащене усім необхідним та відповідає вимогам ДСНС: приміщення має другий вихід, є витяжка, нове освітлення, вбиральні, Wi-Fi, вогнегасники та аптечки. Всі необхідні роботи виконані. Як зауважує завідувачка дошкільного закладу №4 Світлана Березова, в укритті одночасно можуть перебувати до 100 діток і 50 дорослих.

На сьогоднішній день вже 40 діток відвідують ДНЗ. На щастя, за два останні дні укриттям ми ще не користувались, адже минулось без повітряних тривог. На випадок небезпеки, діти у супроводі вихователів та помічників будуть оперативно одягатись та переходити до укриття. Аби малеча не хвилювалась та з легкістю перебувала в сховищі, адміністрація садочка підготувала план проведення цікавих занять та музичних хвилинок, – розповідає Світлана Березова.

Відкриваємо чергові садочки у різних районах міста, щоб батьки могли залишити діток під наглядом педагогів. У звичному режимі у нашій громаді вже працюють 29 дитячих садків, з яких 27 – комунальні. Вони мають власні захисні приміщення або використовують укриття, які відповідають нормам і розташовані поруч. Безпека дітей – найважливіше. І ми надалі будемо покращувати умови в укриттях дошкільних закладів, – каже Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, у Вінниці 8 листопада відновив роботу заклад дошкільної освіти №59, який розташований у мікрорайоні Вишенька. У перший день роботи садочка туди прийшли 35 дітей. Поруч із садочком в одному з житлових будинків адаптували укриття. Воно буде використовуватися для дітей із садочка під час повітряної тривоги.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці в мікрорайоні Вишенька запрацював ще один дитячий садочок

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.