У Вінниці в мікрорайоні Вишенька запрацював ще один дитячий садочок

11:35
Become a Patron!

У Вінниці вчора, 8 листопада, відновив роботу заклад дошкільної освіти №59, який розташований у мікрорайоні Вишенька. У перший день роботи садочка туди прийшли 35 дітей.

Як повідомляє Вінницька міська рада, нещодавно поруч із садочком в одному з житлових будинків адаптували укриття. Воно буде використовуватися для дітей із садочка під час повітряної тривоги.

За словами голови ОСББ Надії Кравченко, перш ніж розпочати підготовку укриття для малечі, з мешканцями провели збори та погодили, що це приміщення будуть використовувати учасники освітнього процесу закладу під час повітряної тривоги.

Наразі укриття оснащене усім необхідним та відповідає вимогам ДСНС: приміщення має другий вихід, є природна витяжка, провели нове освітлення, є зволожувач повітря та Wi-Fi.

Як каже завідувачка Альона Карпина, у даному укритті одночасно можуть перебувати 130 діток і 37 дорослих:

Звичайно нам би хотілося, аби укриття було у самому приміщенні садочку, але на жаль його в закладі немає. Ми дуже вдячні мешканцям будинку, які дозволили нам користуватись своїм приміщенням на час повітряної тривоги та допомогли з облаштуванням. До укриття з дітками ми добігаємо за півтори хвилини, аби і в темну пору діток було видно, ми одягаємо на них світловідбивальні жилетки.

Фото – Вінницька міська рада

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.