У Вінниці в ДонНУ відбудеться фестиваль зі збором коштів на ліки та необхідні речі пораненим бійцям

12:23
Become a Patron!

У вінницькому Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбудеться фестиваль «Жовтневі гармати» з метою збору коштів на ліки та необхідні речі пораненим військовим.

Про це повідомляє Факультет інформаційних і прикладних технологій ДонНУ імені Василя Стуса.

Зазначено, що триватиме фестиваль 12-13 жовтня у коворкінгу Головного корпусу за адресою вулиця 600-річчя, 21.

Так, 12 жовтня о 14:00 відбудеться фотовиставка «Мистецтво світла», витримана в техніці чорно-білої фотографії, що надає «особливий засіб виразності, відсікає хаос зайвих деталей, а залишає найголовніше – світло і тінь». У лекції автор Костянтин Родигін запрошує охочих до роздумів про історію та філософію фотографії як методу та як мистецтва.

Згодом о 15:30 відбудеться гра «Що? Де? Коли?», де команди викладачів та студентів проявлять свої інтелектуальні здібності. Для відвідування цього заходу необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

Наступного дня, 13 жовтня, о 14:00 відбудеться чергове засідання Книжкового Клубу:

Зустріч буде присвячена світанку американської літератури Натаніелю Готорну та Едгару Аллану По, їх впливу на подальший розвиток американської та світової літератури. Також учасники будуть обговорювати класичний роман Готорна «Червона літера».

Також о 15:30 буде ще одне засідання Шахового Клубу, де відбудеться сеанс одночасної гри з гросмейстером. Для відвідування цього заходу потрібна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

Усі заходи матимуть благодійну спрямованість. Збираємо на ліки і все необхідне для поранених військових (це може бути як 50 копійок, так і безліч тисяч гривень), – додають у дописі.

Фото – зі сторінки Факультету інформаційних і прикладних технологій у Facebook

Читайте також: У Вінниці відбудеться інтелектуальна гра БАТЛУМ – “Сила нескорених”

Читайте також: У Вінниці відбудеться друга “Літературна толока”, під час якої можна здати на переробку російськомовні книжки

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.