У Вінниці відбудеться інтелектуальна гра БАТЛУМ – “Сила нескорених”

21:23
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці 12 жовтня, з нагоди Дня захисників і захисниць України, відбудеться інтелектуальна гра БАТЛУМ – “Сила нескорених”.  До участі запрошують команди військовослужбовців, медиків, правоохоронців, працівників ДСНС, студентів і викладачів спеціалізованих навчальних закладів, волонтерів, представників благодійних ГО та вимушених переселенців.

Як повідомляють на сторінці Міського палацу мистецтв “Зоря” та розповів завідувач відділом культурно-освітньої роботи та організації дозвілля закладу Сергій Штельмах, на заході також буде можливість отримати пам’ятні призи та корисні тактичні аксесуари.

Вказується, що “задача команд – відповідати на різнопланові запитання та відпочивати у атмосферному пабі”.

Учасниками можуть стати команди військовослужбовців, медиків, правоохоронців, працівників ДСНС, студентів і викладачів спеціалізованих навчальних закладів, волонтерів, представників благодійних ГО та вимушених переселенців. Розмір команди: від 3 до 10 осіб (оптимально 6-8).

Організатори підкреслюють, що приміщення, в якому відбуватиметься гра, безпечне, оснащене трьома аварійними виходами. Переможці гри зможуть отримати пам’ятні подарунки та корисні тактичні аксесуари (зокрема, тактичні рюкзаки), що можна як використати самим, так і передати бійцям ЗСУ.

“Сила нескорених” розпочнеться 12 жовтня 2022 року, о 19:00, в “Роял Пабі” (проспект Коцюбинського, 39). Вхід вільний, однак попередня реєстрація обов’язкова (до 11 жовтня).

Відповідальний за проведення заходу та реєстрацію: Штельмах Сергій Анатолійович, завідувач відділу культурно-освітньої роботи та організації дозвілля Міського Палацу мистецтв, тел.: 0984797252, 0636686768 (viber, telegram).

Нагадаємо, раніше у новинах повідомлялося про “Літературну толоку”, під час якої можна здати на переробку російськомовні книжки. Детальніше – ТУТ.

Графіка організаторів

Читайте також: У Вінниці відбудеться друга “Літературна толока”, під час якої можна здати на переробку російськомовні книжки

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.