У Вінниці відбудеться друга “Літературна толока”, під час якої можна здати на переробку російськомовні книжки

11:50
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вже цього тижня у Вінниці відбудеться друга “Літературна толока”, де містяни зможуть очистити свої полиці від російської та російськомовної літератури, віддавши її на переробку. Окрім цього, можна буде принести українську літературу для переселенців.

Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці очільниця Мистецького об’єднання “Plai” та співзасновниця студії “ПІЧ” Олександра Венславовська.

Так, друга літературна толока відбудеться у Вінниці цієї п’ятниці, 7 жовтня, з 11:00 по 18:00 на Майдані Незалежності (готель “Поділля”).

Всі бажаючі можуть принести російську та російськомовну літературу для подальшої переробки, а також – передати українську літературу для переселенців.

Зазначається, що вилучені кошти з переробки російської літератури стануть капіталом для закупівлі українських книжок та літератури в українському перекладі. Окрім цього, на заході буде скринька збору донатів на українську літературу.

Ми готуємо ПІЧ до нового сезону, майструємо маленьку бібліотеку. Тому всі зібрані українські книги будуть чекати охочих на пічівських поличках, – йдеться в дописі.

Нагадаємо, вінничани під час минулої “Літературної толоки” здали на переробку 2 142 російськомовних книжок. Також під час толоки організаторам акції вдалося зібрати 146 сучасних україномовних книжок.

Фото – з фейсбук-сторінки Олександри Венславовської та https://4studio.com.ua/

Читайте також: Вінничани під час “Літературної толоки” здали на переробку понад 2 тисячі російськомовних книжок

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.