У Вінниці тролейбусний маршрут 12А подовжили до Писарівки. ФОТО

14:31
Автор: Богдан Будай
Become a Patron!

Відсьогодні, 28 жовтня, у Вінниці запрацював оновлений тролейбусний маршрут 12А. Відтепер тролейбус від Гніванського шосе курсуватиме до в’їзду в село Писарівка.

Як йдеться на Facebook-сторінці Сергія Моргунова, відстань між кінцевими зупинками складе понад 18 кілометрів. З них 7 кілометрів в одному напрямку тролейбус їхатиме на автономному ході.

Зазначається, що завдяки цьому маршрутом зможуть користуватися мешканці новоприєднаних: Писарівки, Щіток та Вінницьких Хуторів, які навчаються чи працюють у Вінниці.

 

 

Наразі графік руху тролейбусу 12А коригується, а інтервал в середньому становить до 40 хвилин.

Люди зізнаються: навіть не вірили, що до них буде ходити тролейбус. Раді новій можливості. […] Ми працюємо для того, щоб вінницький транспорт був найкращим. Важливо, щоб позитивні зміни відчували і вінничани, які живуть у передмісті. Плануємо і далі розвивати муніципальний транспорт за рахунок нових екологічних автобусів, електробусів та наших тролейбусів “VinLine”, ‒ зазначається в дописі міського голови.

Фото – з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: Автономний 20 кілометрів: у Вінниці тестують перший тролейбус VinLine з автономним ходом. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: У Вінниці тролейбус з автономним ходом курсуватиме за новим маршрутом. ФОТО

Читайте також: У Вінниці на тролейбусному маршруті 12А облаштували нові зупинки. ФОТО

Читайте також: Увесь громадський транспорт Вінниці хочуть замінити на електробуси, машини на газу, трамваї та тролейбуси

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.