У Вінниці на тролейбусному маршруті 12А облаштували нові зупинки. ФОТО

9:59
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці на продовженому тролейбусному маршруті №12А “Гніванське шосе – Немирівське шосе” облаштували сім сучасних зупинок.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов. З його слів, на Гніванському шосе встановили три нові зупинки (від кінцевої “вул. Юзвинська”), а в напрямку Немирівського шосе чотири (до підприємства “Грін Кул”).

Тепер пасажирам буде зручніше очікувати на транспорт. […] Конструкція павільйону з навісом та лавами – вже стандартна для нашого міста. Поруч – інформаційна табличка з графіком руху, – зазначив Сергій Моргунов. 

 

Нагадаємо, що новий маршрут №12А у Вінниці запустили два місяці тому. Він з’єднує Гніванське та Немирівське шосе, а курсує на ньому тролейбус з автономним ходом.

– Завдяки автономному ходу тролейбус VinLine їде додаткові сім кілометрів в обох напрямках. Мешканці віддалених районів користуються цим рейсом, попит є. І загалом покращення громадського транспорту – один із пріоритетів розвитку нашої громади, – написав міський голова.

Фото – facebook.com/SAMorgunov

Читайте також: У Вінниці тролейбус з автономним ходом курсуватиме за новим маршрутом. ФОТО

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.