У Вінниці створять першу в Україні «Академію підтримки та розвитку бізнесу»

15:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 25 Травня 2018, в 12:38

До кінця року у Вінниці запрацює унікальний проект, аналогів якому немає в Україні – «Академія підтримки та розвитку бізнесу», яка надаватиме послуги представникам малого та середнього підприємництва і сприятиме впровадженню світових практик ведення бізнесу серед вінницьких компаній. Наразі шукають майбутніх консультантів для підприємців.

«Академія» працюватиме на базі Вінницького технологічного парку вже наприкінці року та допоможе представникам бізнесу отримати пакетні послуги у сфері ІТ, маркетингу, юриспруденції та бухгалтерського обліку. Завдяки цьому кожен вінницький підприємець зможе зручно та швидко, перебуваючи лише в одній будівлі, отримати усі необхідні послуги, які мають допомогти як започаткувати власну справу, так і для підтримати вже наявний бізнес, повідомляє Вінницька міська рада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виглядатиме вінницький технопарк. ГРАФІКА

Запуск такого проекту ініціювала Вінницька міська рада спільно з Вінницьким клубом ділових людей за підтримки Федерації канадських муніципалітетів (ФКМ), що впроваджує проект «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС/PLEDDG).

Проект «Академія підтримки та розвитку бізнесу» спрямований на виконання Стратегії розвитку «Вінниця-2020», а саме Стратегічного пріоритету «Економічний розвиток, спрямований на високий та якісний рівень зайнятості» і відповідає Програмі посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м. Вінниці на 2017-2020 роки.

Ініціатори створення «Академії підтримки та розвитку бізнесу» очікують покращення доступу до фінансових інструментів, зміцнення ринку послуг для бізнесу, підвищення компетенцій підприємців, що у короткі терміни дозволить збільшити потужності підприємств та спростити ведення бізнесу у Вінниці.

– Запуск цього проекту є надзвичайно важливим для розвитку малого та середнього підприємництва у місті. Вінницька міська рада підтримує подібні проекти, адже інвестиції у розвиток підприємництва призводять до зростання економіки міста. На сьогодні у місті вже працює понад 200 великих та середніх підприємств та зареєстровано більше 40 тисяч підприємців. Академія надаватиме консультаційну підтримку діючим підприємцям та тим, хто лише планує ними стати, – зазначив очільник департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Віталій Погосян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вінниця готується до майбутнього”: опублікували промо-ролик вінницького технопарку. ВІДЕО

Наразі, з 16 по 30 квітня, триває конкурс на посади чотирьох консультантів: з юридичних питань, бухгалтерського обліку, інформаційних технологій та маркетингу.  Додаткову інформацію можна отримати у керівника проекту Іванни Качалапи за телефоном: (097)876-01-27.