“Вінниця готується до майбутнього”: опублікували промо-ролик вінницького технопарку. ВІДЕО

17:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький муніципальний центр інновацій опублікував презентацію майбутнього інноваційно-технологічного парку, який має бути створений на вул. 600-річчя на території заводу “Кристал”.

Технопарк має стати головним міським осередком, який буде виконувати функції “інкубатору стартапів”, а також допоможе інтеграції наукових, бізнесових та студентських середовищ Вінниці.

Сьогодні громадськості оприлюднили 3D-модель майбутнього приміщення, котре матиме робочі та відпочинкові зони, конферен-зали, ресторани та фастфуди – усі необхідні локації для роботи IT-компаній. Окрім того Технопарк матиме всю технічну та енергетичну інфраструктуру, необхідну для роботи високотехнологічних компаній. Детальніше про це можна почитати в матеріалі “Як виглядатиме вінницький технопарк. ГРАФІКА”

Окрім того також був оприлюднений промо-ролик Вінницького Інноваційно-технологічного парку. В ньому про необхідність та мету технопарку розповідає міський голова Вінниці Сергій Моргунов та його заступник Владислав Скальський, екс-міністр економіки України Павло Шеремета, очільник департаменту економіки ВМР Віталій Погосян, відомі вінницькі підприємці, студенти, науковці та IT-фахівці.

Створення промо-відео відбулося за безпосередньої участі та на технічних потужностях видання VежА.

Читайте також: Віталій Погосян: “Ми зробимо Вінницю містом інновацій завдяки синергії влади і бізнесу”