У Вінниці склали адмінпротокол на чоловіка, який встановив обмежувач руху транспорту на прибудинковій території

15:54
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці склали адмінпротокол на чоловіка, який встановив металевий обмежувач руху транспортних засобів на прибудинковій території загального користування.

На фейсбук-сторінці “Муніципальної варти” повідомили, що це сталося по вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 6. У відділ оперативного реагування надійшло звернення від громадян, факт підтвердився, і на правопорушника склали адміністративний протокол.

Правопорушника було встановлено та складено протокол за ст. 152 КУпАП. Правопорушник після складання протоколу визнав, що діяв самовільно, самостійно демонтував встановлений ним обмежувач та прибрав цемент із проїжджої частини дороги (то була цементна конструкція для заїзду авто), – повідомили у “Муніципальній варті”.

Стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн) і на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн) (джерело – zakon.rada.gov.ua).

Фото – Муніципальна варта м. Вінниця

Читайте також: У Вінниці на Кореї мешканець облаштував зливну каналізацію у струмок

Читайте також: У Вінниці за 8 місяців склали більше сотні адмінпротоколів за забруднення водойм

Клени, катальпи, горобина та липа: на вулицях та скверах Вінниці висадили дерева

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.