Клени, катальпи, горобина та липа: на вулицях та скверах Вінниці висадили дерева

11:23
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Цього року на вулиці Данила Нечая посадили 89 кленів, ще 55 таких дерев з’явилось на вулиці Пирогова. У середмісті висадили сім лип та одну сакуру, а на Замковій горі – чотири катальпи. Нові дерева також висадили на вулицях Привокзальній та Замостянській.

Як повідомила Вінницька міська рада, 16 листопада на деяких вулицях Вінниці висадили 89 кленів, сім лип, одну сакуру, чотири катальпи та п’ять саджанців горобини.

Нові клени з’явились на вулиці Данила Нечая, де проводили реконструкцію магістралі. На Замковій горі – катальпи бігнонієвидні. На вулиці Соборній – липи та одна сакура. На вулиці Замостянській – клени гостролисті, а на Привокзальній – горобина.

 

Як розповів директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк, у Вінниці озеленення проводять у відповідності до обов’язкових вимог вуличної посадки дерев та чагарників на території Вінницької міської територіальної громади.

Таким чином саджанці висаджують як після проведення реконструкції території, так і для підсилення вже існуючого озеленення.

Під час висадки дерев додають спеціальні кульки гідрогелю для затримання вологи, а також спеціальні стимулятори росту.

Як розповідає заступниця директора комунального підприємства “Зеленбуд” Тетяна Прибиш, це сприяє приживлюваності саджанців. Для кращого поливу біля дерева монтують спеціальну трубу, завдяки якій вода одразу ж потрапляє до коріння.

Також у 2021 році висадили 80 кущів спіреї – біля міської клінічної лікарні №3, що на вулиці Маяковського.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно у Вінниці висадили 800 дерев на прибудинкових територіях багатоповерхівок, серед яких також є липи, клени, а ще платани та робінії.

Фото – ВМР

Читайте також: Восени у Вінниці висадили 800 дерев на прибудинкових територіях багатоповерхівок

Читайте також: Висадили близько сотні дубів: на Вінниччині створили алею пам’яті, присвячену Данилу Нечаю

Читайте також: У Вінниці біля пологового будинку №2 висадили алею магнолій. ФОТО

Читайте також: На Вінниччині висадили яблуневий сад у пам’ять про льотчика Дмитра Шкарбуна. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.