У Вінниці розвантажили 27-й трамвайний вагон “Tram2000” зі Швейцарії

17:41
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці сьогодні, 27 листопада, розвантажили 27-й трамвайний вагон “Tram2000”, який прибув зі Швейцарії. Наразі уже 16 таких вагонів курсують трамвайними маршрутами міста.

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, незабаром розпочнеться робота з технічної адаптації вагона до вимог українського законодавства.

Серед іншого, згідно з українським законодавством, трамвайні вагони, які доставляють до Вінниці, можуть дообладнати передніми та задніми поворотами, стоп-сигналами, дзеркалами заднього виду, у тому числі лівими, інформаційними системами, а також – системами оплати проїзду.

Крім технічної адаптації, вагони мають пройти й ряд юридичних процедур. По їх завершенню трамваї виїдуть на ті маршрути, де в них буде найбільша потреба.

Також у міськраді нагадують, що наразі КП «Вінницька транспортна компанія» запрошує до себе на роботу майбутніх водіїв та водійок громадського транспорту.

– На підприємстві гарантують офіційне працевлаштування, своєчасну виплату заробітної платні та усі види соціальних відпусток. Крім того, там додають, що готові прийняти у свій колектив як професійних водіїв, так і тих, хто бажає з нуля навчитись кермувати громадським транспортом, – йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що швейцарські партнери передають ці трамвайні вагони безоплатно у межах другого етапу проєкту “Цюрихські трамваї”. Загалом співпраця Вінниці зі Швейцарською Конфедерацією триває ще з 2006 року. У рамках першого етапу проєкту «Цюрихські трамваї» (2006-2011 роки) наше місто отримало 116 трамвайних вагонів.

Нагадаємо, 17 листопада Вінниця отримала від Швейцарії 23-й трамвайний вагон «Tram2000» у рамках другого етапу проєкту «Цюрихські трамваї».

Фото з сайту ВМР

Читайте також: У Вінниці курсуватиме ще один тролейбус «VinLine» з автономним ходом

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.