У Вінниці курсуватиме ще один тролейбус «VinLine» з автономним ходом

17:15
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці сьогодні, 16 листопада, запустили рух нового тролейбуса «VinLine» з можливістю автономного руху. 

Як повідомляє Вінницька міська рада з посиланням на департамент транспорту та міської мобільності, тролейбус «VinLine» з бортовим номером «062» залучатимуть для перевезення пасажирів на різних маршрутах міста.

 

Щодо переваг «VinLine» зазначено, що цей тролейбус має можливість автономного ходу, що дозволяє залучати його до пасажироперевезень у районах, де немає контактної мережі. Зокрема – у віддалені райони громади.

– Завдяки наявності акумуляторів він має запас ходу на 20 км без приєднання до електролінії. Тобто може працювати як тролейбус і як електробус. Попередньо, він курсуватиме на тих маршрутах, де у цьому існує найбільша потреба, – розповів директор департаменту транспорту та міської мобільності ВМР Андрій Сорокін.

Окрім того зазначають, що «VinLine» значно енергоощадніший у порівнянні зі старими ЗіУ-9. Також новий тролейбус обладнаний пандусом та відповідним майданчиком для людей, які пересуваються колісним кріслом, та батьків з дитячими візочками.

Андрій Сорокін додав, що це вже 22-й тролейбус, який зібрали фахівці «Вінницької транспортної компанії».

У міськраді нагадують, що нині КП «Вінницька транспортна компанія» запрошує до себе на роботу водіїв та водійок тролейбуса, трамвая та муніципального автобуса. Детальніше про це – за ЦИМ посиланням.

Фото з сайту ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.