Вінниця отримала від Швейцарії 23-й трамвайний вагон «Tram2000»

15:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінниця отримала від Швейцарії 23-й трамвайний вагон «Tram2000» у рамках другого етапу проєкту «Цюрихські трамваї».

Як повідомляє Вінницька міська рада, наразі Вінницею курсують 16 таких вагонів. Швейцарські партнери передають ці трамвайні вагони безоплатно. Незабаром спеціалісти «Вінницької транспортної компанії» (ВТК) розпочнуть технічну адаптацію нового вагона згідно з українським законодавством.

Перед випуском на лінії на трамвай встановлять передні та задні повороти, стоп-сигнали, дзеркало заднього виду, в тому числі ліве, інформаційну систему та систему оплати проїзду. Крім цього, швейцарський вагон має пройти низку юридичних процедур. Зокрема, реєстрацію в інспекції електротранспорту.

Зазначено, що всі трамваї приходять до Вінниці у задовільному стані.

(…) Вони мають низку своїх переваг у порівнянні зі звичними для нас всіх вагонами «Mirage» та «Karpfen». Зокрема, це м’які сидіння. Після проходження всіх технічних та юридичних процедур, цей трамвай також залучать до пасажироперевезення, – каже директор департаменту транспорту та міської мобільності ВМР Андрій Сорокін.

Також у міськраді нагадують, що у «ВТК» запрошують до себе на роботу майбутніх водіїв та водійок громадського транспорту. На підприємстві зазначають, що готові прийняти до себе досвідчених фахівців та тих, хто хоче з нуля навчитись кермувати тролейбусом або трамваєм. Більш детально – за посиланням.

Загалом у рамках першого етапу проєкту «Цюрихські трамваї» (2006-2011 роки) Вінниця отримала 116 трамвайних вагонів.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці курсуватиме ще один тролейбус «VinLine» з автономним ходом

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.