У Вінниці розробили каталог для туриста з ідеями на вікенд. ФОТО

15:09
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці розробили брендований каталог з ідеями на вікенд і мапу центру міста, на якій позначені 44 туристичні локації.

Невеличкий за розміром, яскравий, приємний на дотик і в стилістиці бренду “Місто ідей”, він вийшов накладом у 1000 примірників. А вся інформація, яка міститься у ньому українською, продубльована також і англійською мовою.

Примітно що авторство центральної фотографії на обкладинці каталогу належить фотографці Vежі Ользі Мірошниченко. Мало не більшість інших світлин з Вінниці та Вінниччини, використаних всередині путівника також виробництва Vежі, зокрема і фотографа Андрія Завертаного.

Каталог

 

Туристичний каталог виготовлений у формі книжечки червоного кольору й містить 42 сторінки.

Загалом він поділений на кілька розділів, кожен з який має свій колір: Історія й архітектура, Особистості, Природа й екологія, Місто фонтанів, Подільська кухня, Музеї, Фестивалі, Сучасне комфортне місто, Довкола Вінниці, а також невеличкий перелік ресторанів, кав’ярень, готелів, хостелів і туристичних компаній міста на двох сторінках.

 

Цей каталог, безперечно, буде цікавий і вінничанам, адже у ньому дуже коротко, і головне цікаво, розказано про історію, найцікавіші місця та події.

Приміром, про 15 років “прекрасної доби” перед Першою світовою, про Магдебурзьке право і мультикультурність, про те, що Вінниця була індустріальним гігантом “цукрового Донбасу”, про ставку “Вервольф” та багато іншого можна дізнатися з першого розділу цього каталогу.

Далі розповідається про видатного хірурга і анатома Миколу Пирогова, художника світового рівня Натана Альтмана й автора найвідомішої у світі мелодії “Щедрик” Миколу Леонтовича.

Також із каталогу можна дізнатися про сало і мармелад як гастрономічні бренди Вінниці. А крім звичних парків, музеїв і фонтанів, вінницьких трамваїв і велосипедів, туристи зможуть дізнатися ще й про мурали і креативні простори, індустріальний та інноваційно-технологічний парки та багато-багато іншого.

Крім того автори каталогу радять не обмежуватися лише Вінницею, а відвідати  містечка в області: подивитися на руїни замку у Бару, на Синагогу в Шаргороді, на палац фон Мекків у Браїлові, де чимало своїх шедеврів створив Петро Чайковський, тощо.

 

Мапа

Туристична мапа Вінниці містить 44 об’єкти, починаючи від фонтану “Roshen”, Храму Покрови Пресвятої Богородиці та музею Коцюбинського, закінчуючи фотозоною “I love Vinnytsia”, кав’ярнею “Панъ Заваркiнъ та Синъ” і театром ляльок у “Книжці”. В цьому переліку є навіть алея мініскульптур на Київському мосту і контактний зоопарк.

Крім цього переліку з позначками, мапа містить ще QR-коди з переходом на звантаження мобільного додатку “Вільна Мапа” та сайт “vinnytsia.city”. А зі зворотної сторони є фото з підписами основних фотозон Вінниці,  музеїв, міста, атракцій та подільських гастробрендів, включно з картоплею по-уланівськи та вінницьким кренделем.

Варто зауважити, що ця мапа зручна у використанні, адже у складеному вигляді перша та остання сторінки картонні, тож вона не зімнеться і навряд чи порветься. А на останній сторінці ще й вказані номери шести служб таксі та довідкових служб вокзалів міста.

Тож користуючись таким туристичним путівником, будь-хто із гостей нашого міста точно не повернеться з нього без хороших вражень та пригод.

Де отримати цей набір

Як повідомили на сторінці “Visit Vinnytsia”, туристичний каталог “Вінниця. Ідеї на вікенд” та мапу центру міста з позначенням туристичних локацій можуть отримати відвідувачі таких закладів:

ресторан “Fenix Town”, готель-ресторан “Churchill-inn”, готельно-ресторанний комплекс “Аристократ”, Винний дім Гігінеішвілі, “Кінь у Протигазі”, “Наливки зі Львова Вінниця”, готель “Dacha” та ресторан “Апрель”, готель “Feride Plaza”, готель “Optima”, готель “Park hotel”, готель “Smart Apart”, готель “Біля Фонтану”, готель “Вінниця”, готель “Добродій”, готель “Поділля”, готель “Профспілковий”,  готель “Софія”, “Hotel France” та ресторан “Mont Blanc”, “Rooms Hotel”, “HAPPY Monkey”, паста-бар “Tamero”, ресторація “Vltava”, “Бібліотека cafe”, паб “Вінницька Реберня”, “Грузинський дворик – ресторація м’яса та вина”, “Маклауд Паб”, музей-кав’ярня “Панъ Заваркiнъ та Синъ”, ресторація “Нова Провінція”, ресторан “Tiflis”, Креативний простір “Артинов”, КЦ “Галерея XXI”, простір “CHERDAK”, “АвтоМотоВелоФотоТелеРадіоМузей”, Вінницький обласний краєзнавчий музей, Вінницький обласний художній музей, Вінницький Планетарій, Національний музей-садиба М.І. Пирогова, Музей моделей транспорту, Музей Української МАРКИ ім. Якова Балабана, Тур-Клуб “Бідняжка”.

Нагадаємо, що сьогодні, 7 вересня, у Вінниці відбудеться обговорення Стратегії розвитку туризму міста, яка визначатиме розвиток туризму на 2020-2030 роки. Обговорення відбудеться о 18:30 год, у хабі “Місто змістів” (вулиця Пушкіна, 11).

Ознайомитися з проектом Стратегії розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року можна ТУТ, а зі звітом СЕО – за ЦИМ посиланням.

Також до Дня міста у Вінниці презентують ще одне унікальне видання на 86 сторінок – перший повноформатний путівник містом. Його можна виграти, взявши участь у квесті, отримавши на додачу ще й сувеніри “Міста ідей”: стікер, листівку, магніт, блокнот та ручку, оформлені в стилі офіційного бренду Вінниці. Детальніше з умовами квесту можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Фото Ольги Мірошниченко

Читайте також: Пам’ятники, що говорять та віртуальна площа Ринок у Вінниці: презентовано туристичний додаток “Вільна мапа”. ФОТО

Читайте також: Коворкінг, кав’ярня та івент-зона: стало відомо, як виглядатиме туристичний хаб у Вінниці. ГРАФІКА

Читайте також: У Вінниці презентували арт-путівник про основні туристичні об’єкти міста. ФОТО

Читайте також: «Солодка» та «з гірчинкою»: які гастробренди готує Вінниця для України. ФОТО

Читайте також: ТОП-5 «не форматних» музеїв Вінниці: від єврейського кота до «антиросійських» марок УНР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.